Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna_zalamana_0

Mieszkancy Belgii..

Polecane posty

Gość JA MIESZKAM
Hej! ja mieszkam w bxll.Czemu jestes smutna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csd
Molenbeek:D to musisz chyba chodzic z gazem pod reka? ja bym w tym marakeszu w zyciu nie mieszkała..nie myslałas o przeprowadzce? uccle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MIESZKAM
Ja nie narzekam.Wszedzie jest Maroko.Bardziej obawiam sie Polakow jak ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csd
do ja mieszkam, być może to kwestia przyzwyczajenia, i nie..nie wszędzie jest Marocco, dowodem jest miejsce w którym mieszkam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MIESZKAM
no ale jak ktos chce sie wlamac to i tak sie wlamie.Nie musi to byc wcale na gorszej dzielnicy.Ja mieszkalam na uccle kiedys.wrocilam z wakacji i mialam puste mieszkanie. Pode mna mieszkaja araby,nizej portugale a na parterze brazylijczycy.na prost jest kafejka marokanska i nigdy z nikim nie bylo problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MIESZKAM
a moze wie ktoras z was gdzie znajde w brukseli prywatny gabinet chirurga?? to bardzo pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MIESZKAM
Zaczepianie kobiet jest tu norma...raz za mna nawet taki Marokan szedl...Zalamana,nie lam sie,moj chlop byl tu dwa lata a ja bylam w polsce...Masz gg 7645839...napisz,tutaj chyba rzadko bywasz,ja codziennie patrze czy ktos odpisal,ale ciebie ni widu ni slychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petey
Cześć dziewczyny mam pytanie jeśli można ;) mój mąż wczoraj pojechał do Belgi do pracy, powiedzcie jaką ma kartę kupić do telefonu żeby mógł dzwonić do PL na domowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...Kiedys Lycamobile byla dobra,ale nabili klientow i podwyzszyli stawki..Ortel jest tani,ale radze do rozmownicy chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzyj skype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze znalazłam stary topic :-) Ciekawe czy załamana jeszcze tu zagląda. Jak zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×