Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka2510

dziewczyny połykacie sperme partnerów po lodziku

Polecane posty

Gość malinka2510

no wlasnie mam takie pytanko bo moj facet chce zostawic swoja smerme w mojej buzi nigdy wczesniej tego nie robilam i nie wiem czy mam ja wypluć juz po fakcie czy połknąć pytam powaznie zeby sobie wstydu nie narobic pozniej dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic na siłę nie rób. Może uzgodnij z nim na poczatek że wyplujesz jesli już tak chce i ty tak chcesz. Połknąć tez możesz, pewnie on na to liczy ale jak się boisz że cos ci nie będzie pasować, odruchy wymiotne, smak itp to lepiej wypluć, tylko mu określ zasady najpierw a nie w trakcie czy po fakcie. Mi na przykład nie przeszkadzało to że połknę ale tez nie sprawiało mi wielkiej frajdy, kiedyś robiłam mu w łazience i po fakcie miałam zlew pod ręką i wyplułam. Efekt, mój luby juz nie chciał kończyć w buzi. Nie powiem ze się cieszę, bo wiem że lubił to a teraz ma opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulenamole
nie rozumiem co Ci faceci widza w tym żeby się spuszczać do buźki... a jeszcze to połykać... sami niech sobie spróbują a później niech się zastanowią co to za przyjemność no chyba że dla którejś to przysmak, to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritti
ja połykam :) W smaku ok. a poza tym, jak się kocha, to się akceptuje partnera w całości! Nie rozumiem czemu dziewczynom tak przeszkadza połykanie?! Mnie to jakoś nie brzydzi. Obecmu bym nie połknęła, ale własnemu facetowi?! Bez kitu, przecież on też zlizuje moje soczki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdebele
ooo tak tyle się tych soków naprodukujesz że hooohooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kocham swojego
faceta:( nie chce mu połykać wydzielin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRO35
KONCZYC W USTACH KOBIETY TO ODLOTOWA SPRAWA ALE CZY ONA TO POŁKNIE CZY WYPLUJE TO DLA MNIE ZADNA RÓŻNICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exxxpert
Do @kulenamole A jak facet robi Ci minetkę to jesteś w 7 niebie i liże Cie całą bez wyjątku czy polecą soczki czy nie bo i tak je zliże. Wiec wczuj się w jego role i pomyśl jak mogłabyś sobie zrobić minetkę (w przenośni)- co byś odczuwała gdybyś ją robiła - więc nie cfaniakuj. A w zupełności zgodzę się z @Ritti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeeeeee
moja żona nawet nie chce brać do buzi, widzicie mój koszmar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No reee
głębokie współczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki koles co widzi to tak...
Raz ze facet połyka i ma w ustach soki kobiety, również majace rózny smak, zapach etc. I to sie po równo rozkłada, soki-sperma. Jest jeszcze jedna sprawa, dziewczyna robi loda i nagle przed wytryskiem przestaje i wyjmuje go z buzi i dokancza reką. To jest mniej fajne, tak samo jakby Wam chłopak robił minetkę i widząc ze dochodzicie podniósł się i dokonczył reką. A potem dowiedziałybyście sie ze nie chce czuć waszych soków w ustach. Nie wiem czy poczułybyscie sie fajnie... ja swojej dziewczyny do niczego nie zmuszam, nie pozwala mi konczyc w ustach, wiec nei koncze. ale czy sie z tym super fajnie czuje, to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PseudoOnim
Taki koleś co widzi to tak - dobrze gada ! Polać mu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeeeeeeeeee
a ja jej wylizuję calutką cipeczkę, a ona nie chce go do buzi, nawet w gumie jak kiedyś zaproponowałem :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męża żona napalona
Reeeeeeeeee, współczuję, masz przewalone. Ja mojego męża mogę lizać bez końca a jego sperma najlepiej mogłaby być nieskończona i lać się wodospadem...mmmm... uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeeeeeeeeee
Wiem, że mam przewalone. Najlepiej jakbym impotentem został :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do reeee
kolego, to może potraktuj ja jak dziwkę, szarpnij ją za włosy i właduj jej w gębe sprzęt, może ona chce takiego perweru? bo ja tak lubię. mów do niej ; choc suczko, wiem że to lubisz, obciągaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla gosciowa...
"obcemu bym nie polknela" czyich rad my tu sluchamy... Taniej *** (albo darmowej... kto ja wie :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ms EX
Jak Cię kocha i akceptuje Twoje ciało, to powinna zrobić to bez przeszkód, bo to jest Twój efekt spełnienia i ona powinna dokończyć to wspaniałe uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredziaaa
Najgorszy jest pierwszy raz, bo nie wiadomo co z czym i jak sie je. Stresowalam sie jak choinka jasna, po dlugich namowach mojego partnera zgodzilam sie, ale zastosowalam do tego żel Durex Play mietowy i było super, nie bylo czuc wogole smaku spermy bo wymieszala sie z zelem. A gestosc tego byla taka jakbym jadla jakis deser... Pozniej juz sie przelamalam i robilam to bez wspomagaczy, zelu itp... Najlepsze jest to ze nie trzeba wycierac sprzetu po lodziku bo jezyczek go dokladnie wymyje i mozna robic to dokladnie gdzie sie chce a i moj misiaczek jest z tego powodu wniebowziety! Wiec polecam robienie lodzika z polykiem! Niech wasze polowki wiedza ze jestescie w stanie zrobic dla nich wszystko! Pozdrawiam spermopijki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.
nie, nie połykam, bo on nigdy nie dochodzi jak mu loda robię.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebator
Mi tam dziewczę moje ciągnie z połykiem że aż miło. Każe spuszczać się gdzie chcę. Mi to odpowiada, jej to odpowiada więc rewelka. A wam panowie współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed pierwszym razem tez sie bałam jak zareaguje, ale było dobrze, dzis jest to dla mnie normalne i robie to mojemu chlopakowi bo tak ja chce i on tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana ona
Joasiaaa17 a dlugo musial Cie namawiac? Sama nie wiem jak na to zareaguje, a nie chcialo Ci sie wymiotowac? Sperma jest dosc gesta a jak z jej smakiem? Warto od razu polknac czy mozna po malu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mnie nie namawiał, chciałam mu to zrobić, lepiej jest od razu łyknąć, po koniec wziąć troche głebiej tak zeby wytrysk byl prosto do gardła a nie na jezyk. Smak, no cóż, czekolada to nie jest, ale nie jest takie złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana ona
Mój facet mnie namawia ale nie moge sie przełamać, w głębi duszy tego chce, bo wiem że i on tego pragnie, chciałabym mu zrobić tą przyjemność ale coś mnie powstrzymuje, nie wiem jak to przełamać. Boje się że zwymiotuje, a jest coś co przypomina smak spermy i jej konsystencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonawy kisiel....choc takiego kislu nigdy nie probowalam...tylko tak przypuszczam, jesli jestes jeszcze to tego nie przekonana...to poczekaj z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumie jakj mozna
połknąc sperme-jest ohydna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×