Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość denie20

Czy ktoś był ofiarą przemocy w szkole?

Polecane posty

Gość gość
Lekko powiedzieć, a bardzo potrzebne wsparcie gdzie do szkoły się przyjdzie i jest specjalista doradca uczniów jak w cywilizowanej Europie ,który pracuje nad rozwiązniem sytuacji i przeżyć uczniów i rodziców i traumy. Jesteśmy w środku Europy i powinniśmy zacząć przez samorządy w gminach i miastach. Taka trauma od przedszkola to pokolenie uszkodzone mentalnie i jechanie na tabletkach nie pomaga i ma duże skutki uboczne. Tsk wydane pieniądze na pomoc uczniom i rodzicom to korzyści całego społeczeństwa i zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja również byłem ofiarą przemocy w szkole. Od pierwszej klasy szkoły podstawowej, czyli miałem wtedy może około 7 lat starsi koledzy mieli może około 12 lat śmiali się ze mnie, straszyli. Panicznie się ich bałem. W wieku około 11 lat nie chciało mi się żyć, myślałem o popełnieniu samobójstwa. Do dziś mam problem z otwarciem się na ludzi. Czasami mam jakieś podświadome lęki, obawiam się, czy czasami ktoś mnie nie napadnie, niechętnie wychodzę z domu. W sumie nie powinienem się bać, bo dawno temu chodziłem na sztuki walki i myślę, że z kilkoma chuliganami powinienem sobie poradzić. Dobrze, że nie jesteście obojętni na przemoc, choć wydaje się taka niepozorna. Trzeba reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę pracę magisterską na temat szkolnej przemocy rówieśniczej, a bardziej o wspomnieniach dorosłych z czasów szkoły. Czy ktoś z Państwa chciałby wziąć udział w wywiadzie na ten temat i opowiedzieć swoją historię? W razie pytań zapraszam do kontaktu przez maila: przemoc.pracamagisterska@gmail.com 

Pozdrawiam serdecznie

Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×