Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Auri

dobre seriale

Polecane posty

Gość Auri

Mam trochę wolnego czasu i z chęcią pooglądałabym coś fajnego. Możecie polecić mi jakiś dobry, zabawny serial (ale nie ociekający lukrem). Aha, polskie odpadają. Friends, SATC, Ally McBeal też- widziałam po parę razy. czekam na pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo polecam
rozowe lata siedemdziesiate - that 70's show oraz dextera, ale on nie nalezy do smiesznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy sie nakrecacie
dr house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio ogladalam wyspe
harpera, tylko ze to nie jest zabawne;) no i gotowe na wszystko, ale pewnie widzialas juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entourage
entourage z tym, że nie wiam czy przypadnie ci do gustu, to męski humor, choć mi kobiecie serial przypadł do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auri
Dzięki za propozycje:). A oglądał ktoś może Californication lub My little Britain bo słyszałam że są super. Co o nich sądzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia__***
'wszyscy nienawidza chrisa', o malym murzynku z getta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One Tree Hill, Veronica Mars, The O.C --> Strasznie wciągające, młodzieżowe i jednym słowem świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dexter, Desperatki - ale te to chyba każdy ogląda. :) Ostatnio wciągnęłam się w może mniej popularnego Mentalistę, jak ktoś ma Nkę to 2 sezon jest na VOD. Californication - jak dla mnie takie sobie... specjalnie nie przepadałam za Duchovnym. Mała Brytania - rewelacja ale nie każdemu przypadnie do gustu taki humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuwxyz
pierwsza milosc na polsacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cena życia
Patrol morski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 godziny. Ogladam juz drugi sezon i coraz bardziej sie wciagam :) ps. Za darmoche do ogladania na tvfilmy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla Idaho
a ja zaczelam ogladac the vampire diary czyli pamietniki wampirow, jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czicha wodiczka
hawthorn z Jada Pinket Smith ona jest pielegniarka Grays Anatomy czyli chirurdzy Gotowe na wszystko wyspa harpera private practice pamietniki wampirow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent Cooper
ja polecam Miasteczko Twin Peaks genialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię: Ally MacBeal Szpital na peryferiach Autostradę do nieba Batmana Kości Boston Public Brzydulę Betty Columbo Chirurgów Criminal Minds Czarodziejki Czas honoru Czego się boją faceci Dempseu& Makepease na tropie Daxter Detektyw Monk Dollhouse Dom nad rozlewiskiem Dom Saddama Doręczyciel Dowody zbrodni Drużyna A Eastwick Flash Forward Friends Fringe Gotowe na wszystko Herkules Hung Jedenasta godzina Jericho Magnum Majka Merlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaa
A ja bym jeszcze raz obejrzala „POGARDE fajny był ten serial w pierwszym odcinku kobitka zastrzelila chyba z 3 facetow ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia__julia
witam ,po siadam wszystkie odcinki gotowych na wysztko, zainterrsowane osoby zapraszam 30 zl za sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze cie bardzoooo
www.serialiki.pl do koloruy do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isss
kości ! (bones) bardzo dobry serial, obejrzałam wszystkie sezony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina01
Ja polecam "LUCK", "ILUMINACJA" i "CAMELOT". To są dobre seriale HBO. A od marca rusza nowy sezon SPARTAKUSA. Jest co oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenotka ... ... ...
tennwolf wrogie niebo gra o tron wyklęci American Horror Story (kwiat) (kwiat) (kwiat) (kwiat) (kwiat) (kwiat) (kwiat) (kwiat) (kwiat) więcej fajnych seriali znajdziesz na http://iitv.info/falling-skies/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjka
No a przeciez jak nie mozecie sie doczekac nowego odcinka to spokojnie mozecie obejrzec w N na VOD. Ja tak robie jesli chodzi o Rodzinke.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
No w sumie za 9zeta miesięcznie mozna sobie pooglądać niezła kolekcje dobrych seriali. I to jeszcze wszystkie odcinki przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×