Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabkaaa11111116666

kurier

Polecane posty

Gość zabkaaa11111116666

witam m,am problem sprzedalam wczoraj na allegro fotelik samochodowy dla dziecka i chciałabym nadać przesyłkę przez kuriera ale... no właśnie nie mam pojęcia jak dzwniłam do dwóch firm kurierskich jedna obsługuje tylko firmy a druga liczy na jakaś umowę że odbiorca zaplaci przy odbiorze. Jestem początkującym allegrowiczem i nie chcę zawalić już na początku sprzedaży. Prosze o rade czy znają państwo jakiesdobre pewne firmy kurierskie oraz jak to najlepiej zrobić. Z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskpert Tanieje.pl
Szczerze mówiąc pierwszy raz się z tym spotykam, żeby firma kurierska wymagała umów czy zapewnień przy jednorazowej wysyłce. Korzystam z firmy Opek (mam podpisaną umowę), żeby zamówić kuriera wystarczy zadzwonić na centralę do Warszawy, podać adres i kurier powinien przyjechać. Obsługują też klientów indywidualnych, na ich stronie można wycenić paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r-d
jakas dziwna firme trafilas,nigdy nie odmawiaja przyjazdu nawet po jednorazowa wysylke,tylko musisz sobie kilka obdzwonic zeby wybrac korzystna cene wysylki bo sa naprawde bardzo rozbiezne w roznych firmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
ja polecam Ci firme EuroKurier z Tarnowskich Gór, dojada wszedzie i przesyłki sa niedrogie;) sprawdzony przeze mnie i rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Umowa przewaznie jest taniej ale ja nigdy nie mialam problemu z wysyłka jednorazowa tylko niezbyt madrze zrobilas, ze teraz szukasz kuriera - a w aukcji podalas koszt wysylki?? zwoci Ci za nia kupujacy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×