Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktora ładniejsza sukienka

znalazłam 2 suknie pomozecie?

Polecane posty

Gość Caresiatko
Nie obraź sie ale wygladaja paskudnie. Wolałabym miec tradycyjna biała która mi sie srednio podoba niz takie "cuda" na sobie w dniu slubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro nei podobają ci sie typowe suknie slubne, to uszyj sobei cos takiego u krawcowej http://www.gloria.info.pl/wp-content/uploads/2007/07/39.jpg http://www.sukniekama.pl/wp-content/uploads/2008/04/nowoczesna-suknia-alubna.jpg nie wspominaj o sukni slubnej powiedz ze chcesz uszyc sobie taką sukienkę i tyle (tylko idz do dobrej krawcowej) skasuje Cię o wiele mniej niż jak bys powiedziala suknie slubną bedziesz miala złotą ale łądną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettitka
ładne to są na evita.com.pl czy suknia jest ładna dla ciebie to musiszją zmierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaoolena
obie koszmarne te kiecki wiocha tandeta i odpust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie pierwsze kiecki
do których link podała autorka- sprowadzane są do sklepów jako sukienki studniówkowe, wieczorowe. Królują w małych sklepikach od kilku sezonów. W karnawale sprzedają się jak świeże bułeczki- nabywczynie- głównie licealistki przed studniówką- marzące o tym by choć jedną noc być księżniczką. Czasem też świadkowe. Rzadziej- goście weselni. A cena-w sklepie takiej kiecki to około 300 zł. W hurtowni pewnie około 180 zł, może nawet mniej bo sklep narzuca ogromną marżę. Dlatego uważam, że założenie takiej kiecki jest dość ryzykowne ze względu na jej ogólnodostępność. Druga sprawa- ceny na allegro- to się nie opłaca! Nie wiem gdzie te dziewczyny kupiły te kiecki- jedno jest pewne - ale sprzedawca im zawyżył cenę i je wrobił , albo to one próbują sprzedać używaną rzecz za cenę wyższą niż nabyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×