Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Gość Anabelka26
hej dziewczyny:-). A ja ide niestety dziś na niezapowiedzianą wizytę do gina, bo od rana mam skurcze brzucha i nawet nospa mi nie pomaga niestety:-(. Wie co 14tej mam wizyte i mam nadzieję, że wszystko jest dobrze i to tylko taki urok ciązowy. Chociaz nie powiem, bo troche się boję, ale cały czas mam nadzieję, że to nic groźnego i nie dopuszczam do siebie innych mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) Anabelka jak tam po wizycie ,napisz cos Ja z kolei nie mam takich problemow z sikaniem wstaje raz albo dwa w nocy natomiast męczą mnie krwawiące dziąsła ,cały dzień mam posmak krwi w ustach :o boje się ,zeby mi zęby nie leciały tak jak to wszyscy mówią ,że w ciąży lecą zęby :o Dziewczyny dzieki za propozycje na wieczory ,o tych scrablach to sama wczesniej myslałam ,widzę ,ze dobry pomysł a z pozostałych to juz korzystałam ;) no tak to niestety jest jak się od początku ciąży siedzi na L4 :o a tu jeszcze pół roku do końca :/ Przynajmniej dzis idę na imieniny ;D pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Cześć dziewczyny. Na szczęście wszystko jest w porządku:-). Ale strachu się najadłam :-(.Pan doktor obejrzał maluszka dokładnie z każdej strony, pomierzył mu główke, brzuszek, nózki, zważył go, poogladał czy ma wszystko w środku dobrze jak na 16 tydzień ciąży i okazało się, że jest wszystko super, a maluszek ma wagę i wymiary większe gdzieś o tydzień niż powinien, więc pewnie urodzę przed czasem:-). Z łożyskiem też ok, szyjka się nie skraca, więc Pan doktor zalecił przy bólach nospe - max 3X dziennie i zalecił spokój i odpoczynek, więc po raptem tyg pracy znowu jestm na L4:-(. Ale najważniejsze, że z maluszkiem wszystko OK. Myslicie, że jestem przewrażliwiona, ze sie tak martwie??. To moja I ciąza wiec trudno jest mi stwierdzić, czy jakiś objaw jest normalny w ciązy, a który może zegrozic dzidziusiowi. Pozdrowionka i miłego dnia Dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej a ja sobie choruję dalej, katar żyć mi nie daje ech ... Ja w nocy wstaję na siku mniej więcej co godzinę ;) Już się przyzwyczaiłam *Natusia w sumie jak siedzisz od początku na l4 to nie ma się co dziwić, że nie masz już pomysłu na nudę. A scrabble są extra. Ja na razie na wszelkie imieniny i inne odwiedziny nie mam wcale ochoty. Owszem chodzę, ale ogólnie to uwielbiam siedzieć teraz podczas ciąży w domku i spać i spać i spać .... i żeby nie była dawniej latała co chwile na jakieś imprezki. Ale zapewne gdybym lepiej się czuła i ciągle nie była śpiąca to takie wizyty dalej by mnie bawiły. *Anabelka cieszę się bardo że u Ciebie wszystko w porządku! I wcale nie jesteś przewrażliwiona, to normalne że się martwisz tym bardziej że to Twoja pierwsza ciąża, ja mam tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc co tam un was?jak wam minął weekend? ja w sobote na groby jechałam sprzatac a wczoraj w domku a dzisiaj od rana średnio się czujewiec mam nadzieje ze mi przejdzie potem bo nie cierpie takiego samopoczucie ciezko mi sie oddycha i wogóle cosik słaba jestem zaprzaszam na herbatke od rana a potem na kawke śpiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ! ale mi się dziś nie chciało przyjśc do pracy...ai byłam dopiero około 9 ;) dobrze, że szef wyrozumiały... ja też jeszcze nic nie kupuje...jakoś nie czuje pracia. Oglądam tylko wózki na allegro i jakieś łóżeczka i to wszystko. Siku wstaje raz w nocy. Na początku ciązy sikałam jak najęta... W tym miesiącu moje 3 kumpele rodziły i wszystkie mają dziewczynki :) ja też bym chciała dziewczynke :) Dziewczyny będziecie chciały znac płec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, cześć, *Goba ależ pyszna herbatka ;) Ja też się dziś średniawo czuję , mdli mnie od rana (a mdłości to już prawie cale nie miewam) i głowa mnie pobolewa, na szczęście katar już prawie całkowicie przeszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie czuję nie za bardzo. W sobotę pojechalismy tylko kupić kozaczki dla mojej córeczki i potem pobolewał mnie brzuch a wczoraj plamiłam - to była moja pierwsza i ostatnia wycieczka po szpitalu... Ceny kozaczków rewelka. Za 200 zł to takie tańsze: Bartek 200-280 Geox - 249-349 Ecco - 279 - 400 ceny sklepowe...nic, tylko płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ja wstaje o 5 rano na poranne siku hehe dopiero jak maz wstaje do pracy...mam teraz 3 dni wolnego od pracy.zabieram sie zaporzadki dziisiaj odkurzanie wycieranie kurzy pranie i zakupy.... a co do płci dzidziusiaaa.................. chciaalaabym wiedziec...............jak najszybciej umowie sie na przyszly tydz do ginaaaaa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ale tu dzisiaj cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Hej dziewczyny. A ja cały weekend byłam zakatarzona, ale na szczęście dziś się już lepiej czuję:-). Co do płci to jeśli dzidziuś się pokaże to fajnie, ale jeśli nie to nie będę zbytnio zawiedziona, przynajmniej będzie większa niespodzianka:-). A znowóż u mnie w pracy wszystkie dziewczyny,które rodziły w zeszłym roku, w tym roku oraz te, któe będą rodzić za jakiś czas (i znają już płeć), mają i będą mieć samych chłoców. Normalnie na jakieś 10-ro dzieciaczków nie ma ani jednej dziewczynki. Więc mam nadzieję, że może ja będą tą jedną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała znać płec ...na razie jest ona dla nas nieznana Ostatnio lekarz stwierdził, że stawia na dziewczynkę....ale nie wiem dlaczego sądzę, że to będzie chłopak :P Zobaczymy ;) 17-go kolejna wizyta może wtedy będzie widac coś konkretnie :) Mnie się do pracy wstało zadziwiająco lekko ;) ale pewnie zadzięczam to zmianie czasu ;) Pozdrowionka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi rosną mi jak oszalałe!!!! a siku raczej raz w nocy się budzę....dwa to już jak się porządnie opiję przed snem ;P Pogoda jest beznadziejna :O pada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo chciałabym znać płeć mojego dzidziusia ... też jeszcze nie znam. Dalej się średnio czuję, głowa mi pęka :( *Biało czarna - mi rosły na początku ciąży , teraz mam wrażenie, że troszku się zatrzymały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Mimo ,ze pogoda śliczna czuje sie też jakaś osłabiona ,mam jakies zachcianki na pomarańcze :P ryby które zrobiłam na obiad śmierdzą mi bagnem :o Ledwo chodzę jakas osłabiona i ospała jestem . Co do płci mam nadzieję ze bede znała juz płec na nastepnej wizycie 16.11 baaaardzo chce znać bo juz nie mogę sie doczekac zakupów dla dzieciaczka :) Znalazłam w koncu fajna klinikę z usg 4d muszę tylko poczekać 2 mc :onajlepsze filmy podobno wtedy wychodzą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
natusia88 widze ze jestes moja imienniczka i jestes w moim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc witam z rana co u was dziewczynki pustki tu się robią wstawac zapraszam na herbatke od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1979
Witam. Byłam dziś na badanich krwi i moczu. I w związku z tym mam do Was pytanie. Jak często macie wykonywane te badania? Co miesiąc czy rzadziej? W pierwszej ciaży miałam robione badania co miesiąc. Teraz, w drugiej ( u innego gina ) mam wykonywane badania jak sama pójdę je zrobić. Tzn. mój gin uważa że badania muszą być zrobione 3 razy: na początku, ok 20-22 tyg. i pod koniec. A jak jest u Was. Dodam że zarówno pierwszą jak i teraz drugą prowadzę prywatnie, ale u dwóch różnych ginów. Poza tym siedzę w pracy i mam niekiedy problem z koncentracją. Ogólnie mam lenia i nic mi sie nie chce. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus - ja miałam robione badania na początku ciąży, był to może 9tc i wyniki miałam świetne. Ostatnio się zdziwiłam, że lekarz nie kieruje mnie na żadne badania, a On na to, że teraz zrobimy badania w 22 tc i że nie ma potzreby wcześniej. Na forum się naczytałam, ze dziewczyny za każdym razem dostają skierownie na badania....ale to widać zależy od lekarza, od tego czy to prywatnie czy NFZ ....no i od wyników pacjentki. ja miałam pierwsze wyniki idealne, więc chyba moge być spokojna ;) O! i cieszę się, ze Twój lekarz mówi podobnie jak mój ;) Frogus - amnie już urosły ze dwa rozmiary jak nie lepiej...i mam wrażenie że wciąż się powiększają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ja nie wiem co z tą moją głową :( od rana mnie lekko ćmi, czekam tylko aż znowu zacznie mnie rypać ... Ja jestem w 15 tyg ciąży robiłam badania krwi na początku ciąży, i mam zrobić teraz przed kolejną wizytą. W mojej książeczce przebiegu znajduje ciąży cały harmonogram badań w ciąży prawidłowej i lekarz mi powiedział, że będziemy się prawie tego trzymać - no i jest prawie bo badanie krwi wg tego ma byc wykonywane co miesiąc, prócz między 22-26 tyg, a miałam wykonywane miedzy 7-8 i mam zrobić je teraz przed kolejną wizytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie miłam badań ani moczu ani krwi.... teraz mam wizyte 5 listopada u nowego lekrza - podobno super pan - zoabaczymy... ja cycek też mam elegancki :) i za każdym razem jak mąż je widzie nie może wyjśc z podziwu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Biało-czarna, że masz rację z tymi badaniami. Ja też miałam super wyniki na początku, więc może dlatego ja nie musiałam je robić w poprzednim miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do piersi to moim zdaniem na razie stanęły w miejscu hi hi hi ale mój Mąż twierdzi, że jestem jego kochana stara żonka, z nowymi dużymi piersiami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Jeśli chodzi o badania to ja jestem załamana bo nie miałam jeszcze żadnych a jestem w 17 tygodniu!!!!!Mieszkam w Irlandii i tutaj nie przejmują się ciążą za bardzo a zwłaszcza drugą kiedy pierwsza była bezproblemowa,super co?Dopiero za 2 tygodnie będe szła na kontrole i pewnie pobiorą mi krew i zrobią łaskawie usg.A tak to chodze do lekarza od wszystkiego i on mi kontroluje co 2 miesiące ciśnienie,mocz-papierkiem lakmusowym i ostatnio słuchałam bicia serduszka i tyle.Na szczęście jest polska klinika w Dublinie i byłam na usg i stąd wiem że wszystko ok ale wyników żadnych nie mam:(Za miesiąc lece do Polski to zrobię sobie komplet badań i usg połówkowe,mam tylko nadzieje że będzie wszystko ok!!! Ciesze się że u was jest wszystko dobrze,ja samopoczucie mam dobre na szczęście,apetyt dopisuje hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja jestem ostatni tydzien w pracy i dopiero co znalazmam chwilkę się właczyć do forum. MI gin zlecił badania na pierwszej wizycie, krew byla ok tylko mocz z bakteriami i dał mi wtedy antybiotyk. Od tamtej pory sama kontroluję sobie mocz co tydzien, koszt 6 zl a jestem spokojniejsza. Ginekologa mam w przyszly poniedzialek i nIe mogę się doczekać widoku maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×