Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kornelka **

Trudny wybór

Polecane posty

Gość Kornelka **

Cześć mam 16 lat. Jakiś czas temu poznałam z pozoru fajnego faceta na czacie. Rozmawialiśmy ze sobą dość długo dniami i nocami na praktycznie wszystkie tematy.Nigdy go nie widziałam on mnie z resztą też nawet na zdjęciu. On uznał że nie będziemy sobie wysyłać zdjęc. Mówiliśmy sobie prawie wszystko, opowiadaliśmy swoje marzenia, pragnienia, fantazje. Jednak po tygodniu dowiedziałam się że on ma 29 lat i już trochę życia za sobą że zdradziła go dziewczyna i wyjechała z innym do Wielkiej Brytanii. Gdy dalej rozmawialiśmy na gadu gadu napisał że bardzo mnie lubi i chyba pokochał. Prosił o spodkanie. Ja narazie umiem pisać wymówki gdyż jak gadaliśmy nie przeszkadzała mi tak duża różnica wieku. W końcu to aż 13 lat. Nie wiem sama czy spodkać się z nim i dowiedzieć się czegoś więcej o nim. To dla mnie wielki problem nie chcę być kolejną która go zrani i porzuci. Nie jestem typem takiej dziewczyny. Proszę was o pomoc. Napiszcie co powinnam zrobić. Z góry za rady dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁRYCY
I spierdalaj z forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustny40
Pewnie naprawdę twój znajomy ma żonę i trójkę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedee
Jest dla ciebie zbyt stary, co innego jest teraz ważne dla ciebie, a co innego dla niego..., A z drugiej strony to co on za jesen jesli zawraca w głowie dziecku, bo względem niego nim jesteś... pomyśl o tym, są tacy co polują na małolaty, bo im łatwo zawrócić w głowie i w efekcie to ty będziesz zraniona a nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e wez malolato
obrabia cie jak chce a ty sie martwisz jeszcze o niego ha ha, potem sie ludzie dziwia ze przecie milosc obiecywal a wyrznal suczke zostawil z bachorem i wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×