Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaŁa czegoś chciała

Wspólna noc

Polecane posty

Gość MaŁa czegoś chciała

Hej mam 15 lat i super przyjaciółkę odkad mamy 12 lat wszędzie chodzimy razem nie wstydzimy się siebie gadamy zawsze o wszystkim i przytulamy się . ostatni byla u mnie na noc oglądałyśmy filmy do 01:00 w nocy leżałyśmy na łóżku i nagle pocałowałyśmy się trwało to jakieś 10 min. potem poszłyśmy się razem wykąpać i było bardzo miło jedna nic nie zaszło ale gdy już byłyśmy w łóżku nie mogłyśmy spać tylko całowałyśmy się przez godzinę. po godzinie byłyśmy już nagie lizała moje piersi ja potem jej ja 20 min zeszła na dół i lizała moją ci**ę wkładała delikatnie panuszki no i ja się po jakimś czasie odwdzięczyłam to było wspaniałe doznanie... mam problem czy to że tak się stało znaczy że jestem lesbijką?? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO CO chcesz wiedzieć
czy jesteś lesbijką? I PO CO to robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam lesbijką
po prostu: przyjaciółkojebaczko zakładaczką prowokacyjnych emo srajtopików gównianych masturbanów neo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaŁa czegoś chciała
chcę po prostu wiedzieć czy przez tą noc jestem lesbijką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale PO CO chcesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaŁa czegoś chciała
po prostu chcę to wiedzieć... podobają mi się chłopacy ale wydaje mi się że coś czuje do tej przyjaciółki interesuje mnie czy orietacja mi się zmienia przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale PO CO cię to interesuje
Co chcesz dzięki tej wiedzy osiągnąć? I PO CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ty to powinnaś wiedzieć :O Jak mówisz ,że podobają Ci się też faceci ,ale pieprzyłaś przyjaciółkę to jesteś po prostu bi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czy jest się lesbijką nie zależy od tego czy się spało z facetem czy nie ,tylko od tego do jakiej płci czuje się pociąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×