Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość De MoK

w jakich gumkach kobiety lubia uprawiać stosunek?

Polecane posty

Gość De MoK

Moja zona odstawiła leki antykoncepcyjne i chyba przejdziemy na gumki. Powiem szczerze nie pamietam juz jakie są wygodne i skuteczne w ochronie przed ciążą. Tyle lat minęło :-) Może są panie, które mogłyby napisać jakich gumek uzywają? Wiem, że jest durex, ale rodzajów jest wiele, Które sa najlepsze? Pytam Panie bo dla faceta to praktycznie nie ma znaczenia jaka, aby była, a Wy kobiety lubicie jak jest wygodnie... więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kurkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alililu
Ja wcale nie lubie w gumkach, wole bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De MoK
ja tez wole bez, ale wiesz... dzieci nam wystarczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyftytytryfthy
najlepsze są fioletowe..nie polecam super przylegajacych..sa strasznie małe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De MoK
fioletowe? ale pudełko durex fiolet? z płynem czy z talkiem ? wyszedłem z wiedzy na ten temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfzdghytryh
pudełko fioletowe..bez talku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowolnych
byle dobrze przylegały do czaszki męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij calowac sie ze swoja kobieta przez szybe a dowiesz sie co to jest dla kobiety sex w gumce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he:) No bo jak inaczej uzmyslowic to facetowi? Zreszta dziwie sie, bo myslalam ze to faceci nie lubia w gumce. Wyglada na to, ze sie mylilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De MoK
Nie mylisz się, :-) NIE lubię gumki, ale co zrobić? Co mam do wyboru? uprawaić sex z żoną bez zabezpieczenia by wpaść? albo iść do innej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest okropne... Fuuuj...! Ludzie mamy XXI wiek. Nie lepiej zabezpieczyc sie hormonalnie? Poza tym wiele osob zawdziecza swoje istnienie wlasnie gumkom. Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriotapolski
Tylko bez gumek!!!! Gumki to wymysł PRL-u.!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Mok ale nie wiem po co zrezygnowaliscie z tabletek? I tak sobie gmatwacie zycie erotyczne w swoim zwiazku. W takim razie proponuje plastry, sa wygodniejsze w uzyciu niz tabletki i skuteczniejsze. Polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De MoK
evela01 Napisałem na początku, że żona odstawila hormnalne leki i ... myslę, że pozostaje mi gumka :-( wiem, że są zastrzyki, plastry, tabletki, ale właśnie w tym sęk, że hormonalne zabezpieczenia źle na nią wpływają. No i musze szukac rozwiązania...Pierwsze co mi przyszło do głowy to gumka ...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriotapolski
Seks bez zabezpieczeń to prawdziwe wyzwolenie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Mok ja proponuje pojsc do dobrego ginekologa. Moj organizm np. nie tolerowal tabletek, bralam 3 rodzaje. W koncu pomyslelismy z moim lekarzem o plastrach... No i strzal w 10!!! Zajebiscie mi sluza, i cera ladniutka, libido nie spada, wszycho ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka
niektóe kobiety nie mogą przyjmować lekó hormonalnych i są skazane na gumki :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De MoK
a możesz mi napisac jakich uzywasz plastrów? Jak się nazywają? Może jej zasugeruję? Wiesz po tabletkach zaczęły wypadac jej włosy, miała zmiany nastrojów, była zmeczona i jest oziębła Chyba spadło jej libido No i sie chyba naczytała, że leki hormonalne szkodzą? Wiem, że zdania są na ten temat podzielone. Ale odstawiła, aby sprawdzć czy beda jakies zmiany - na lepsze ... W sumie nie wiem po co brala tabletki anty, skoro kochaliśmy sie raz na 4 miesiące - czujesz? porażka ... Sami w odmu, zamiast poszaleć to jak dwoje dziadków ... PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale metod hormonalnych jest conajmniej kilka. I tak jak napisalam, moj organizm nie tolerowal tabletek a plastry jak najbardziej:) A plastry to co innego jak nie hormonalna metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×