Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karuzelklka

do posiadaczy kotów!!!! moj kot sika 8 razy dziennie

Polecane posty

Gość karuzelklka

mam juz dosc bardzo go lubie ale nie moge nastarczyc z wymiana kuwety ktora musze czasem wymieniac 5 razy dziennie bo kot sika ok. 8 razy :( jest tylko na wiskasie i mleku i sika tak duzo, ostatnio jednak zaczal sikac na dywany !!!!!!!!!!! mimo iz kuweta jest czysta, dlaczeho???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaaa_______
też radzę spróbować z oddaniem moczu do analizy, takie sikanie to częsty objaw problemu z układem moczowym a do kuwety jaki masz żwirek? jeżeli wsypiesz grubą warstwę takiego zbrylającego, to wystarczy posprzątać raz dziennie, bo z siuśków robią się takie twarde "kotlety", które wystarczy wyjąć, a resztę żwirku zostawić no i na jego jedzenie też mogłabyś zwrócić uwagę, wiskas jest co prawda tani i wygodny itp. ale jednak to świństwo większosć kotów też źle toleruje mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelklka
kurcze no to teraz nie wiem co robic, myslalam ze wiskas to dobre zarelko tymbardziej ze kot za cholere nie chyci sie nic mokrego tylko karme. kit kat nie je to drugie tez nie tylko whiskas i od czasu do czasu jakas szyneczka ale swieża !!!!! mleko pije rano i wieczorem. nie wiem czygo cos boli spi ze mna ma ponad rok. waży 7500 kg :o moze to przez nadwage ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelklka
a najgorsze jest to ze czasem sika mi do butow, matko jaki wstyd,sciagam u chlopaka w chacie trampki a tam odor kocich szczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelklka
tak tak podszywaczu jestes p-i-e-r-d-o-l-n-i-e-t-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelklka
nałapałam kociego moczu wg zalecen ale wszystko wypilam, ostatnio duzo czytam o urynoterapi i tak mnie jakos wzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do weterynarza tak bedzie najprosciej wydaje mi sie jednak ze gorszy problem to gdy nie sika...Bo to oznacza chorobe nerek. Moj jeden kotek na to umarł:( ale byl w podeszłym wieku. A Twój kociak ile ma?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelklka
15 lat i nie widzi na jedno oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelklka
moze przez to slepe oko sika gdzie popadnie bo nie moze znalezc kuwety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko,na świecie istnieją inne karmy niz Whiskas czy Kitekat.Te są z najniższej półki,spojrzałaś kiedyś na skład?I mleko tez niekoniecznie,po co ryzykowac,równie dobrze kot może pić samą wodę. Tylko wet Ci pomoże,nie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.....
Przede wszystkim kotu NIE WOLNO podawać mleka. Możesz bardzo skrzywdzić kota tym mlekiem. Dziwię się, że weterynarz Ci nie powiedział. Czy Ty w ogóle chodzisz ze swoim kotem do weterynarza??? Mleko krowie jest źle przyswajane przez koci organizm. Może mieć spore kłopoty z ukł. pokarmowym- czyszczenie, wymioty... Jeśli nie chcesz wyrządzić mu krzywdy podawaj mu czystą wodę- najlepiej przegotowaną. Dla niego będzie to lepsze, dla Ciebie wyjdzie taniej :) Wiem co mówię, bo sama mam kota już 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam kota 16 lat, cale zycie pije mleko i nigdy nie byl na nic chory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
keko tak się nazywa mój sklep. Darmowa dostawa od 99 zł Kotom nie daje się mleka, jak kotś podsikuje moze mieć zaczątki kamienia- pęcherz powinnaś zbadać u weterynarza. Kot może umrzeć na kamicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaczął podsikiwać to może mieć chory pęcherz- mówię serio trzeba się spieszyć i szybko do lekarza bo to mogą być kamienie. Odpowiednia karma rozpuści je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie strasznie ludzi. Mleka nie daje się kotu powyżej 1 roku życia, bo zwyczajnie nie trawi laktozy. Mleko jest dla kota smaczne i tyle nie daje mu o prostu żadnych korzyści żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kota mało lub dużo sika to może być objaw chorobowy, lepiej to zawsze skonsultować z weterynarzem, ja mogę polecić przychodnię we Wrocławiu http://www.wetjaneczek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam kota od 2 dni. Nie jest to mój pierwszy kot. Ten pieszczoch ma około 1,5 roku. Jest to dachowiec uratowany od mrozów. Kotek dostał leki na odrobaczenie, na pchły i coś przeciwzapalnego gdyż miał/ma zapalenie krtani (?!) Kontrole ma mieć dopiero w przyszłym tygodniu. w ciągu doby wysikał się dwa razy i zrobił dwa razy bardzo wodnistą kupkę- po czym podałam mu 1/2 torebki smecty. I od tamtej pory nie zrobił dwójki ( czyli od niemal doby już). Kotek ma apetyt ogromny nieco mało pije niestety. Czy można to uznać, że jest już ok? Wydaje mi się, że mało sika. Co Wy na to?? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×