Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zanetka1211

Swędzenie w pochwie

Polecane posty

Gość zanetka1211

Witajcie :) Mam 15 lat i mam wielki problem. Od roku współżyję z moim chłopakiem ( wiem, że niektórzy z Was pewnie uznają mnie za nieodpowiedzialną wariatkę- trudno ... stało się) - czy to o czym teraz napiszę może mieć związek z moim zbyt wczesnym współżyciem ? Chodzi o to, że od ok. dwóch dni odczuwam swędzenie w pochwie :( A przy oddawaniu moczu jest to bardzo ostre pieczenie i swędzenie. Ciężko mi sobie z tym poradzić ... bo jest to okropny ból. Dochodzi nawet do tego, że budzę się w nocy i nie śpię 2 godziny przez ten ból ;(. Co to może być? Co mam zrobić ? jak temu zapobiec? Ginekolog odpada, ponieważ w mojej okolicy jest on jeden i rzadko bywa w ośrodku ; ( może jakiś punkt apteczny? jakieś maści? tabletki ? BARDZO PROSZĘ O POMOC ; ( ; ( ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze moze byc to spowodowane jakims zapaleniem z ktorym jednak powinnas sie udac do lekarza bo zadne masci nie wylecza tego same, potrzebne moga byc jakies tabletki dopochwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaś grzybica
Będzie Ci ciężko leczyć ją bez lekarza. Skoro masz ją Ty to i Twój partner takrze. Będziecie się zarażać wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarraammbbaa
grzybica pochwy lub jakas infekcja bakteryjna plus zapalenie pecherza. Kup do podmywania sie Lactacyd femina płyn ginekologiczny do higieny intymnej (w podlużnej butelce) - w aptece. Do tego globulki Vagical bez recepty tez w aptece. I jeszcze poprosc o jakies tabletki na zapalenie pecherza moczowego (tez sa bez recepty jakies) Ale i tak powinnas isc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz kiłe albo żeżączke albo twoj partner zaraził Cie opryszką ni ema takich twardych babli na wacku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×