Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ivonne80

...czas na dzidziusia

Polecane posty

Witam... Nadszedl upragniony dzien odstawienia tabletek :))... Wlasciwie to tydzien temu...i od tygodnia kwitnie we mnie nadzieja ze moze to juz :))... Postanowilam nie wpadac w przesade i tescik robic raz w miesiacu...po dacie wypadajacej na poczatek okresu...a wiec do konca miesiaca musze twardo trzymac swoje emocje na wodzy... Moze ktoras kobitka jest w podobnym stadium...stadium oczekiwania na dzidziorka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika1984
hej. Ja też jestem w poczatkowym stadium starania:) Tez bralam tabletki ale ze staraniem na dzidziusia poczekalam prawie 2 m-ce od ostanije tabletki. Z tego co czytalam i co mowia inni lepeij poczekac az organizm sie zregeneruje. Choc czytalam inne znowu topiki ktore swiadczyly ze nie trzeba. Sama nie wiem jak to jest ja wolalam poczekac troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadajcie na forum dla ciezarn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie nudne
bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika1984
ja smarowlam odbyt szczynami mam nadzieje ze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iujhzziolo
a ja wpierdalam karaluchy slyszalam ze to pomaga na sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibratorr
najlepiej jak zapylisz sie sztucznym penisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi lekarz powiedzial ze
po odstawieniu tabletek powinno sie odczekac nawet do pol roku z zajsciem w ciaze. Nie boisz sie ryzykowac ze mozesz zrobic dziecu krzywde zachodzac odrazu po odstawieniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
powinno sie odczekać aby oczyścić organizm ALE zaraz po odstawieniu ma sie największe szanse na zapłodnienie (nawet ciążę bliźniaczą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wszystko zalezy od czasu w ktorym byly przyjmowane tabletki... tak przynajmniej twierdzi moj lekarz...u mnie 5 miesiecy...robilam badania i nie powodow do niepokoju... (mam nadzieje ze bedzie ok wszystko)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×