Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hiaci

Tabletki a wypadanie wlosow...

Polecane posty

Gość gość
Ostetnio w dd TVN była lekarka która mówiła że te wszystkie tabletki,witaminy na włosy paznokcie to jest tylko wyciąganie kasy przez koncerny farmaceutyczne te witaminy nie są testowane nie pomagają w niczym tylko w wyciąganiu pieniędzy od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Co to za lekarka która nie wie jaka jest przyczyna włosów i nie wysłała Cię dalej tylko jakieś suple przypisała. Idź do trychologa to on Ci więcej powie na temat Twoich włosów. :) https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się ,że suplementy na włosy ,skórę paznokcie są do niczego. Po odstawieniu tabsów 3m-ce biore właśnie suplement Skrzypovitę 40+ po anty włosy garściami wypadały a pazurków brak i już po 3 m-cach mogę poświadczyć 100% włosy mniej wypadają i rosną dużo nowych , a paznokcie jak głupie rosną , cera ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Q
Mnie tez przy tabsach zaczeły wypadac włosy i jak powiedziałam ginekologowi to kazał mi zażywać Harmonelle, tez suplement diety. Okazuje sie, że stosowanie antykoncepcji zmniejsza stężenie cynku w organizmie, który wpływa na zdrowy wygląd włosów, skóry i paznokci. Harmonella zawiera zarówno cynk jak i selen, w dawce pokrywającej 100% dziennego zapotrzebowania. Obydwa mikroelementy są niezbędne dla zachowania zdrowego wyglądu włosów, wspomagaja leczenie łysienia i trądziku. Mnie ten suplement pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biotin 5000 z USA dla kobiet jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) ja miałam ogromny problem z wypadaniem włosów, bo nie dość że są rzadkie, to są ciemne i je wszędzie widać ;) mój chłopak wciąż miał pretensje, że jak jestem u niego, to zostawiam cały dywan włosów. a to jedna z tych niewielu rzeczy, których piciem wodą się nie załatwi :P stosuję od roku Horestail Forte i przyznaję - działa. Oczywiście, trzeba brać systematycznie, żeby były jakieś efekty, ale faktycznie wypada mi ich mniej, włosy same zgęstniały ;) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×