Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filipkowa

wylaczona komorka i hasla na komputerze

Polecane posty

Gość filipkowa

Mieszkamy razem dwa lata.Mamy 2-letnie dziecko. Kiedys pisalam z kolezanka i nie zamknelam GG. Zaczal czytac i ja sie zdenerwowalam i zamknelam mu przed nosem..Potem on zmienil haslo na swojej poczcie.Twierdzi,zebym ja mu tez nie czytala.. Dodam,ze 6 miesiecy temu odkrylam jakies zdiecia dziewczyny,co znal ja 15 lat temu.Ona mieszka w Polsce,a my zagranica,wiec nie wiem po co mu te zdiecia wysylala... Moze chciala odnowic znajomosc ? Pisala,ze wie,ze on ma swoje zycie i nie bedzie mu glowy zawracac. On nie mial czasu zajrzec na poczte,to za dwa dni znowu inne zdiecia mu wyslala.Wykasowalam je...On nie wie... Kurcze teraz od 3-4 miesiecy ma wylaczona komorke,np.jak kladzie sie spac,nie zostawia jej tez tak jak kiedys na wierzchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipkowa
a jakby Twojemu facetowi babka swoje fozki wysylala,nie wykasowalabys ich? Wczesniej dzwonila na nasz tel.domowy(miala od wspolnego znajomego).I pytala czy on jest w domu,a ona jest tylko stara kolezanka.Bylam tak naiwna,ze dalam jej jego komorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipkowa
fotki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nigdy nie pozwalił żeby ktoś miał dostęp do moich kont e-mail i telefonu komórkowego. Teraz takie czasy że nawet własnej dziewczynie/żonie ufać nie można. Jeszcze mi cichaczem e-maile od koleżanek zacznie kasować... A gdybym miał z jakąś kobietą dziecko, to zrobił bym test DNA żeby mieć pewność że to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipkowa
Tak sie sklada,ze mi to on wlasnie ufac moze. Nie naleze do kobiet co zdradzaja. To on mnie kiedys przez 2 miesiace zdradzal ze swoja Ex,co chciala go odzyskac.. Jestem wciaz podejrzliwa i wiem,ze jak znowu mnie oszuka to go zostawie.Chyba nie potrafie juz ufac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara miłość nie rdzewieje ;) i ostro flirtują. Żartuję ;) Są tysiące powodów by sobie tak pisali i tylko dwa by uniknąć szpiegowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipkowa
Boje sie,ze moze cos ukrywa. Nie chce byc juz nigdy zdradzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipkowa
Wiesz,ja nie wysylam moim Ex-chlopakom moich zdiec.Bo po co? Chodzilo mi o zaufanie,ze go nie zdradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipkowa
Nowy w miescie- jak uniknac tego szpiegowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój związek już się sypie, głównie z powodu braku zaufania do faceta. Po co z nim masz się męczyć, jak mu nie ufasz? Zaufanie to podstawa udanego związku. Udanego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipkowa
Wredniak Paskudny Chcialabym miec to zaufanie,nie wiesz nawet jak bardzo...myslalam,ze uda sie to odbudowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dlatego grzebiesz w jego
poczcie i komórce - dobrze Ci idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁRYCY
Co sie czepiacie. Kasujac jego maile i przegladajac GG i telefon ona buduje zaufanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×