Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanaonaona

jezu jak znalezc prace???????

Polecane posty

Gość zalamanaonaona

kochani szukam pracy juz dlugo, w miedzyczasie bylam na stazu, szukalam nadal. wysylalam cv ale znikad sie nie odzywaja a jak juz sie odezwa to zaprosza na rozmowe i pozniej nic z tego nie wychodzi:( jestem mloda bo mam 20 lat nie mam dosw wiec jak mam znalezc prace?:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaonaona
i to nie jest tak ze ja sobie wybieram w ofertach tylko wysylam jak leci byle miec jakakolwiek prace:( bardzo potrzebuje pieniedzy i nawet te tys zl by mnie zadowolilo na razie poki zdobylabym jakies dosw:( wiem ze to ponizajace ale nie mam innego wyjscia i kazda kasa jest dla mnie dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu " pierwszą lepszą " trafisz . nie masz doświadczenia więc to normalne że masz problem bo nawet ludzie z doswiadczeniem mają trudnosci. nie załamuj się bo masz dopiero 20 lat pomyśl o tych co mają 45 i stracili pracę a mają kredyty i dzieci. więc spoko trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaonaona
wiem dzieki... ale jestem w takiej syt ze bardzo potrzebuje pracy i szukam wlasciwie od roku a tak porzadnie od jakis 6 miesiecy... niby malo ale kurde na zwykla kasjerke w supermarkecie trzeba miec dosw... ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje ci wciąż szukac i wierz mi mdło ci się jeszcze zrobi nie raz . niestety takie realia w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaonaona
no niestety... kurde nie wiedzialam ze jest tak cholernie ciezko;/ bede szukac dalej i przez gazety i neta w koncu moze bede lazic po firmach sklepach itd i zostawiac cv:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jeszcze nie doszłaś do momentu w którym nie chce ci się wstawac z łóżka a depresja odbiera checi życia . zawsze może byc gorzej , a ja chciałbym :-) miec 20 lat nawet za cenę braku pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaonaona
mialam tak jakis czas temu:O nie robilam nic... lezalam calymi dniami i plakalam, mialam mysli samobojcze.. kurde jest taka mlodziutka a taka juz wypluta, zmarnowana i bez checi do zycia:O dzieki Bogu nie mam zadnych kredytow itd tak jak niektorzy wiec to mnie troszke pociesza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) ja miałem 4 000 kredytu i pracy nie miałem . dostałem niexle w dupe :-P powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaonaona
to bardzo pocieszajace, dzieki:P ale i tak mnie przeraza brak pracy itd, moze nie umiem spojrzec na to w inny sposob tylko w taki ze nigdy nie znajde pracy... niestety mam niskie poczucie wlasniej wartosci, i jestem bardzo pesymistyczna osoba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz powód swojego braku pracy - byc może na rozmowach to widac " brak pewnosci siebie i niska samoocene ". niestety spotkanie ws. pracy to casting - musisz byc usmiechnieta, wyluzowana, pewna siebie ( w rozsadnych granicach ), wiedziec czego chcesz itd. spróbuj optymistyczniej spojrzec na zycie ( wiem to banał ) . jak narazie to twoja pierwsza praca więc z drugiej strony nie wymagaj od siebie za wiele - po prostu idź na żywioł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaonaona
staram sie byc taka jak mowisz... bylam nawet na rozmowie ostatnio ale nic z tego nie wyszlo jak zawsze:O a moja niska samoocena jest skutecznie podtrzymywana przez mame... dziwne uwagi na temat wygladu itd niby nic takiego ale jednak daje w kosc jesli slyszy sie to przez cale zycie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się mam to samo.Wszędzie chcą doświadczenia.A gdzie cholera go nabyć w takim razie.Też już miałam takie dołki że szok.Dalej szukam.A jakie masz wykształcenie?Studiujesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaonaona
mam wykszt srednie i niestety nie studiuje z powodu wlasnie braku funduszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też po liceum i dopiero wybieram się na studia teraz, bo wcześniejsze przerwałam.Pracę straciłam pół roku temu i masakra z tym szukaniem.Tylko się zaczepiałam gdzieś na np 2 tygodnie do baru czy coś.Więc cię rozumiem.A na studia nie możesz iść państwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaonaona
ja bym szla na studia zaoczne a na to potrzebna jest kasa... bo chcialabym w miedyzczasie pracowac a wlasnie tej pracy nie mam a co za tym idzie nie moge isc na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spróbuj poszukać tu
www.pomysly.xt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uidZ2uUxtsjyDH8SJV3Ym2lP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×