Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bomes

Związek z kobieta samotnie wychowującą dziecko!! Problemy z jej rodziną

Polecane posty

Gość frajer to frajer
Żaden normalny koleś nie bedzie chował cudzego bachora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pewnie dziewczyna pochodzi z bogatej rodzinki i dlatego ten chłopak sie jej trzyma :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem mozna miec taka ktora
do slubu dziewica a po slubie zdradza i otacza sie cudzymi dzieciakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajer nie frajer
ale to on ją kocha, to on zaakceptował jej dziecko, on walczy o ich "niezależność" od ojca..to jemu zależy.. jest jeszcze jeden aspekt sprawy.. nie będziesz mógł sobie pozwolić na "zbyt wiele" - będziesz zawsze na oku, ojciec nie pozwoli skrzywdzić ci ich, a więc staraj się! Będziesz dobrym mężem (ewent.) ojczymem - będzie ok! Spróbujesz gierek, czy czegokolwiek "nie tak" - pokażą ci drzwi. I bardzo dobrze! Jeśli nie masz złych intencji - ojciec nie jest idiotą - na pewno nie będzie stale waszym współlokatorem - na pewno odpowiednio się zachowa, a ty nie musisz się niczego obawiać. Szczerze? - jakoś nie chce mi się wierzyć, że nagle coś wypada i musicie naginać swoje plany do uroczystości rodzinnych etc. Ważniejsze wydarzenia, święta - znane są wcześniej...można je przewidzieć..więc.. --------> frajer to frajer takiego frajera jak ty osrać się nie chce, a co dopiero wychowywać z nim dzieci - myślisz, że samotne matki to idiotki? Zwłaszcza takie, które są uwielbiane przez własną rodzinę. Chyba masz jakiś problem ze sobą. Jesteś brzydki i żadna cię nie chce, czy pogonił cię ktoś z rodziny potencjalnej wybranki i masz uraz? Współczuję ci - musisz być bardzo...samotny - do tego stopnia, że na babskim forum siedzisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy mężczyzna zwiazał by
się z samotną matką :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nndhjdj
To wszystko zależy od charakteru mężczyzny :) jeśli to nie jest jakiś tchórz tylko prawdziwy facet napewno pokocha dziecko swojej wybranki :) jeśli ty tylko zwykła tchórzefredka to ucieknie nawet wtedy jak kobiety urodzi mu jego własne dziecko. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram wypowiedź powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaprzedewszystkim
> nndhj bardzo trafna wypowiedź! dodam, że jeśli facet pokocha kobietę naprawdę, kocha ją ze wszystkimi "przyległościami" - czy to jest zrzędząca matka, stetryczały dziadek, czy nikomu nic nie winne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butresa
matkaprzedewszystkim - zgadzam sie z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaprzedewszystkim i butresa
no wreszcie się odezwałaś... czytałaś wcześniejsze wpisy moje i matki?, poczytaj i zostań , to ważne, bardzo mnie przejęła twoja wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawdziwy mężczyzna
która kocha zwiąże się z panną z dzieckiem :) w końcu dziecko jest częścią tej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaprzedewszystkim
butresa moje wypowiedzi są banalne i proste jak konstrukcja przysłowiowego cepa, cały problem leży w Was - dziewczyny/żony facetów - okrutników.... Wy nie patrzcie, niech Wam serca nie krwawią tylko wczujcie się w serduszka Waszych krzywdzonych dzieci i niech zacznie Wam pracować wyobraźnia - co może dziać się ze skrzywdzonymi dziećmi potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butresa
matkaprzedewszystkim- musze poczytac :) Dzis mam straszny dzien.Zawiodl mnie w inny sposob.Bardzo.Masz moze gg albo e-mail chcialabym komus to opisac. moje gg 11531755 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaprzedewszystkim i butresa
butrsea.. oczywiście szanuję Twoją prywatność... matka to wspaniała osoba.. ale na tamtym topiku właśnie mówimy sobie o takim problemie.. temat podobny do twojego zaczyna się od 3 chyba strony, bo tam toczą się dwa problemy... ale oczywiście porozmawiaj sobie z matkąprzedewszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
nie chodzi mi o prywatnosc,ale nie chce mieszac na topiku tam,mam kilka powaznych problemow. Nie mam teraz sily czytac.Dzis sie juz calkiem mi wszystko skomplikowalo. Mysle,ze powinnam ten zwiazek zakonczyc,nie wiem skad wziasc sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprzedniczka
wejdź na chwilę na tamten topik, na koniec, bez czytania... oczywiście jeśli masz ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomes czy ty naprawde
jesteś takim frajerem? by wiazac sie z samotna matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaprzedewszystkim
butresa wycisz się i spokojnie przeczytaj przynajmniej początek problemu między młotem a kowadłem jak sądzę Ty jesteś na starcie - a ona na finiszu problemu - tu nie chodzi o nasze rady - raczej o otwarcie Twoich oczu na to, co może Cię czekać w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butresa - siły są w Tobie, nawet nie wiesz jak wielkie siły ma kobieta walcząca o szczęście dziecka, o swoje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaprzedewszystkim
butresa jesteś niedostępna na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się tu wzięłaś
pikok ... ale mamy intyicję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że butresa
nie chce pogadać, nie będzie tam przecież mieszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaprzedewszystkim
dajcie jej trochę czasu - same wiecie jak bywa - dom, dzieci, facet, problemy, laptop a głowa tylko jedna, a ręce dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle
masz rację, matko, ... kolejny cholerny psych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd się tu wzięłaś Ja ?chyba spadłam z księżyca. :) :) Tak się składa że komp jest nieodłączną częścią mojego życia. A życie jest moją pasją.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny to ja
mmak... wstyd było mi się przyznać...bo chyba narzucam się tej dziewczynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach mmak
kiedy Ty zaczniesz bardziej w siebie wierzyć?, tu nie ma miejsca na żaden wstyd - nie sądzę, że się narzucasz, masz dobre intencje, poparte doświadczeniem jak u mało kogo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×