Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kskhgkshg

Jakie produkty macie w lodowce??

Polecane posty

Gość kskhgkshg

tzn. co najczesciej kupujecie.. u mnie zawsze jest mleko, jajka, warzywa owoce i uwielbiam jogurty...jakies wedliny czy ser... natomiast moja zamrazarka to przewaznie warzywa mrozone, jakies mieso na obiad, ale najczesciej to sa warzywa, uwielbiam je imoge jesc na okraglo, miesa za duzo nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogobelamusli
pomidory, ogorki,ser zolty, jajka, czasem wedlina, jakis pasztet, jogurty, smietanka do kawy, dzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona**
Jajka,mleko, ser żółty,wędlina,jogurty bo to podstawa lodówki zawsze muszą być,warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
jajka, sery (różne), mleko, powidła, jogurty, masło i margaryna, warzywa i owoce, wędliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mja lodowka wyglada tak
piwo, piwo, piwo, wódka, sok, banany, czekolada, bita smietana, znow piwo i jeszcze jedno, rybka bo lubi pływac na zahryche i telefon ale dlaczego w lodowce nie mam zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualnie i przeważnie
w lodówce mam: ser kozi, łosoś, mleko, kosmetyki, owoce, warzywa, puszki tuńczyka, słoiki z przetworami (za ciepło mam w domu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
zawsze: mleko, masło, jogurty dla dziecka, konserwa, dźem, kechup, majonez, oliwa, jajka.musztarda często: parówki, chleb tostowy, ser zółty, rzadko : wędlina,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakier do paznokci film do
aparatu, papier fotograficzny i... papuzki mojego faceta :o reszta w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w lodowce trzymam roll on do oczu, rano sobie nim robie pod oczami i nie mam opuchnietych, czy niewyspanych, przekrwionych, tylko odswiezone i zrelaksowane :) a poza tym :P jaja, mleko - zawsze!!!! ser! poledwica, boczek, jogurty, soki, piwo :P warzywa.... keczup :P sosy, mieso, bo akurat rozmrozilam i bede piekla pozniej :P serek topiony, serek smietankowy, sledzie :P szproty :P a w zamrazalce mam frytki :P mieso, warzywa, lody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia kici kici kat
-jajka -2 male mleka laciate -ser zolty-w plastrach zloty mazur, w kawalku gouda holenderska -ser topiony hohland w plastrach-gouda, tostowy -ser bialy -wedliny-kawalkek krakowskiej i jakies w plastrach -sledzie w smietanie lisnera -musztardy-frans, sarebska i z koperkiem -keczup -sos-ajvar -4 dzemy -2 brzoswinie -papryczki chili w zalewie -przecier pomid -maslo szwedzkie -masmix -kielbasa wedzona -3kolby kukurydzy cukr sok pomaran ZAMRAZalka -Mieso miel, poledwiczki wiep, zeberka,piers z kuraka,kurczak na rosol,schab -mrozone truskawki, lubczyk koper pietruszka brokuly fasolka zielona kukurydza zamrozony rosol i jakis sos pomidorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlina po kilka plasterków -rozne rodzaje sery zolte zawsze bo uwielbiam po kilka kawalkow od lagodnych poprzez plesniowe do pikantnych maslo sery turek lub hochland plesniowe-najczesciej naturalny lu z pieprzem twarozki Hochland mleko do kawy ogorki kiszone jajka cytryny pomidory ogorek zwykly majonez kielecki keczup heinz serki fromage-najczesciej czosnkowy i cebulowy cebula jakas konserwa lub puszka rybek( sardynki ) uwielbiam szczypiorek cebulowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×