Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

zmiana mleka a opinia pediatry/poloznej

Polecane posty

Karmie moja prawie 3-tygodniowa coreczke piersia, ale musze dokarmiac mlekiem modyfikowanym. Do tej pory uzywalismy Humany 1+ z polecenia poloznej, zeby Mała bardziej sie najadala. Zauwazylam jednak, ze po Humanie strasznie ulewa. W szpitalu dokarmialam ja Nan-em i takiego problemu nie bylo. Czy orientujecie sie, czy moge znow wrocic do Nan-a, czy musze jakos poinformowac o tym polozna, ktora zapisuje sobie wszystko-lacznie z nazwa mleka, ktorym dziecko jest dokarmiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień i już
nie przejmuj się, zmień na mleko, po którym dziecku nic nie dolega. Podczas następnej wizyty połoznej, albo na szczepieniu powiesz czym karmisz i już, nikt ci nie może narzucić czym masz karmić swoje dziecko, ty przecież widzisz, co toleruje najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gafa hi hi
miało być zmień mleko NA TE po którym dziecku nic nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh polozna
dostała ostatnio zapewne jakieś bonusy od przedstawiciela humany :P dlaczego CI poleciła zmienić mleko skoro dziecko jadło takie po którym nic sie nie działO? ZMIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po szpitalu kupilam humane w aptece tez zeby dziecko przybieralo na wadze, ulewala, w ciagu miesiaca zminilam 3 mleka bez zgody poloznej czy tam kogos, moja poprostu nie najdala sie tymi mlekami a ulewala do 7 miesiaca, taki byl jej urok, 4 mlekiem bylo bebiko i tak jest do dzisiaj, ulewanie przeszlo po 7 miesiacu... to trzeba przeczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumtree
ja tez dokarmiam -mlekiem bebiko.w szpitalu tez reklamowali NAN.ale wole bebiko jakos tak.a ze ulewa to nie wina mleka tylko przekarmiania albo jelsi powietrze wpadnie przy jedzeniu(prawie zawsze wpada). W szpitalu daja teraz takie "prezenty" - ja sostalam 2 walizeczki z ulotkami reklamowymu,probkami i poradnikami i jak karmię to czytam te poradniki.Tam jest napisane wlasnie o "odbijaniu",ulewaniu wymitowaniu itd pewnie tez cos podobnego dostalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumtree
a jak chcesz zmieniac na inne mleko to stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zapomnialam napisac ze ulewanie to nie wina mleka spr mleko zagescic... ja nie zageszczalam ale wiem ze mozna cos tam sie kupuje w aptece ale dokladnie to ci nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh polozna
a jak karmisz? bo mi córa ulewała bo karmiłam ją zbyt poziomo - zaczełam karmić bardziej pionowo i problem zniknał a ten zagęszczać to NUtricon czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np dziecko karmilam pionowo, poziomo wszystkie sposoby probowalam, dziecko bekalo a do nast karmienia ulewalo z 4 razy...byo mleko juz strawione ktore bardzo smierdzialo.... chodzilam z ty do lekarza i prywatnie i na kase chorych i obydwaj twoerdzili ze skoro dziecko nie zwraca to wszytsko ok, mnie to wkurzalo bo mialam dosc przebierania dziecka, wycierania i prania poduszek, kocykow, wozka i wszytskiego co otaczalo corcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten zagęszczacz
to nutrition. kosztuje około 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez probuje karmic trzymajac ja na rozne sposoby, a mimo to ulewa...Z ta Humana to jest tak, ze moja mama kupila mi opakowanie jak bylam jeszcze w ciazy, na wypadek, gdyby okazalo sie, ze bede musiala dokarmiac. I tak zuzylam to opakowanie, ale polozna powiedziala, zeby z 1 przerzucic sie na ta z plusem, ktora jest sytsza. Tyle tych mieszanek jest w sklepach, ze juz sama nie wiem, co wybrac...Wiekszosc uzywa Bebiko, wiec moze faktycznie jest dobre? ja tez ciagle tylko piore i przebieram, a z buzki mojej coreczki mleko wylewa sie ciurkiem- mimo, ze odbija po kazdym karmieniu i po odbiciu jeszcze ok 10. minut trzymam ja w pozycji do odbicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję mleko
AR,skończą się ulewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no tak, ale np na Enfamilu jest napisane, ze stosowac tylko pod kontrola lekarza :/ pediatra bedzie dopiero w poniedzialek, a to jeszcze dwie noce, bo tylko nocami jest dokarmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z tego, co wlasnie doczytuje, to mleka AR sa dla dzieci karmionych wylacznie mlekiem modyfikowanym, a ja w ciagu dnia karmie tylko piersia...:/ ale faktycznie sprobuje tego zageszczacza. dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję mleko
ty to wszystko tak poważnie piszesz?:)przecież to tylko zmiana mleka na mleko nie na piwo;)To ty decydujesz czym karisz swoje dziecko,nie lekrka.To ty widzisz co jest nie tak,że nie smakuje,że ulewa,że nie moze kupki zrobić itp i do tego dostpspwujesz mleko a nie słuchasz ślepo lekarza:) spróbuj bebilon ARmała pewnie ma refluks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję mleko
bzdura.Mozesz dokarmiać mlekiem AR.Wiele mam tak robi.A to co pisze producent........hm.......a nóż widelec zrezygnujesz z piersi i sprzeda więcej??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumtree
ja karmię w pozycji skosnej.To znaczy glowa wyzej niz zoladek ale nie pionowo(?).Poziomo tez chyba nie mozna.A i tak ulewa troszkę.Z kolei mam inny problem-najprawdopodobniej zaparcia(albo kolka jelitowa).Moja coreczka ma 2 miesiac.Ciezko jej kupke zrobic,wygina się,robi się czerwona na buzi.Po niedzieli wybieram sie zni a do pediatry a narazie -przytulam,zmieniam pozycje lezenia...Moze ktos ma jakis sprawdzony sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×