Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość że mła

Za długi seks, to możliwe?

Polecane posty

Gość gość
Ja chce tak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca sex
jak ci zadługo to pożycz mi tego faceta ja lubie długo i wielokrotne orgazmy-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest po prostu chory. albo jest po operacji stercza, albo jądra nie produkują plemników i hormonów, a stercze zawiesiny dla plemników, co warunkuje obfity wytrysk=orgazm. Wal z nim do urologa i seksuologa, albo do klasztoru bo zmarnujesz sobie życie. Wiele osób żali się na przedwczesny wytrysk a jak widać brak ejakulacji jest milion razy gorsze , oczywiście dla mężczyzny, a jest też złe dla kobiety, bo czasem tarcia penisa w pochwie może zatrzeć jej pochwę nabawiając ją nadżerki.Notabene, nieleczona nadżerka może stać się rakiem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbik
ja tak często mam, że stosunek trwa od 3 do 5 godz non stop, czasem to trochę męczące, ale ile przyjemności :) Jak do tej pory żadna z partnerek nie narzekała, a wręcz "zapisywała" się w kalendarzu na następny raz :) Wydaje mi się że większość kobiet lubi wielokrotne orgazmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubi długo bardzo długo i powoli jest mi wtedy bardzo bardzo przyjemnie może nie być wytrysku jego nasienia byle był penis gruby i długie jądra wchodzące pomiędzy uda one też mnie podniecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×