Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina31

Kawa- - po niej mnie telepie

Polecane posty

Gość tolkaa
Ja tak czytam ten wątek to rzeczywiście ta astra to zdrowa kawa jest, ciekawe czy smaczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Astra b smaczna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa11
Muszę wypróbować, dla mnie kawa to podstawa, ale niestety tez często mam kołatania serca po kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayola
To po niej nie będziesz miała, jeszcze jeszcze inna astra niskodrazniąca, ale zapomniałam jak się nazywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wcale nie jest
prawda ze kogos po wypicu kawy telepie bo ma problemy z cisnienie to poprostu nietolerancja organizmu na ta substancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tak miałam i wiecie co mi pomogło magnez z potasem kilka dni zażywania i po kłopocie a do tego skurcze mięśni minęły i drganie powieki kawa poprostu wypłukuje magnez z organizmu i tyle i to są tego skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mleka to czytałam artykuł i nie ma ono wpływu - nie zmniejsza drażniącego działania kawy - co prawda pomaga trochę na nerki - bo neutralizuje niekorzystne dla nich szczawiany. ja piję po prostu słabą kawę - najlepiej Tchibo Family i serce mi po niej nie skacze. Moze warto spróbować Astrę niskodrażniącą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivianka
Ja czytałam, ze kawę z mlekiem nie jest dobrze pić , ze względu na skład chemiczny kawy i mleka, nie za często, już lepiej kawkę niskodrazniacą sobie wypić i mieć święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaśka9
U mnie z kolei po kawie ,zwłaszcza takiej mocnej pojawia sie ostra zgaga.I jesli np.nie wezme polprazolu acidcontrol to będzie mnie męczyła przynajmniej tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monar
Kawa niszczy żołądek, szczególnie pita na czczo. Masakra dla żołądka. A ten polprazol to faktycznie dobry lek. Też go kiedyś brałem i szybko mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczka2
Jeśli mowa o polprazolu,to polecam fajniutki konkurs http://www.polprazolacidcontrol.pl/konkurs w sumei można sie troszke powyżywac na upiorna zgagę.A przy okazji zgarnąc fajne nagrody ,jak np.parowar Philipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś by mógł mi powiedzieć gdzie dokładnie dostane tą kawę Astra? w jakiś większych sklepach, tylko w których? Oglądałam w kauflandzie i tesco no i nie było. Bardzo by mi na tej kawie zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Mucha
A mnie nie bo piję nisko drażniącą Astrę z tej palarni.Ostatnio piję Astra Intensywny Smak ESPRESSO 250 g - kawa mielona jest to nowość w ofercie Astry.Wyjątkowa mieszanka 80% arabica i 20% robusty z Ameryki Łacińskiej i Afryki. Posiada intensywny, przyjemny aromat cytrusowy z nutą czekolady. Dzięki zawartości wysokiej jakości robusty jest mocna i pobudzająca oraz posiada dobrze zbalansowaną cielistość.ŁAGODNA – Kawa ASTRA produkowana jest w oparciu o specjalną technologię usuwania z ziaren kawy substancji odpowiedzialnych z tzw. ”drażniące działanie kawy”. Jednocześnie kawa zachowuje wyjątkowe walory smakowe i pełną zawartość kofeiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszakawuniapodsłońcem
Ogólnie pewnie Pani ma nadciśnienie, więc proponowałabym kawę bezkofeinową albo niskodrażniącą np; https://singleorigin.pl/produkt/kawa-niskodrazniaca/ Taka kawa w ogólnie nie ma żadnej kwasowości w sobie, więc nie będzie podrażniać żołądka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno postanowiłem sobie zamówić lepszą kawę i wybrałem stronę sklepkawa.pl http://www.sklepkawa.pl/pl/c/Kawa-Ziarnista/60 mają tam bardzo szeroki wybór produktów, ale ja zdecydowałem się na kawę ziarnistą, ponieważ taką lubię najbardziej. Kupiłem kawę Lavazza i teraz za nic bym jej nie zamienił. Jest po prostu przepyszna. Jeśli ktoś chciałby sobie dobrać kawę pod siebie, to zdecydowanie polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×