Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy i co teraz

I co ja mam teraz zrobic?

Polecane posty

Gość pomocy i co teraz

nie chcial zebym do niego na weekend przyjechala mowil ze ojcu pomagac musi.. kiedy sie z nim o to klocilam bo nie rozumialam jak moze nie chciec nie tesknic... skoro na odleglosc jestesmy..darl sie jak glupi ze znowu problem robi ze gadam te swoje bzdury....ze nie rozumiem ze pomagac musi ze widzielismy sie teraz przeciez dlugo ze on tez ma jakies zajecia. i co?? dzis zadzwonilam do jego ojca..bo on nie odbieral.. okazalo sie ze wcale pomagac nie musial ze dzis swieto przeciez i ze wyszedl z kolega..................................a wczoraj byla o to awantura idiotke ze mnie robil i chorapsychicznie ze ja nie rozumiem ze om tez ma jakies obowiazki............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnica..
oni ciagle robia z nas chore psychicznie ja tez sie wlasnie dowiedzialam ze jestem, wynika z tego ze 80 % kobiet jest chora psychicznie a faceci to anioły pogon gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy i co teraz
krew mnie zalewa!!!jak on tak mogl:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finduilas
ech... ja zerwałam kontakt z facetem, który mnie okłamywał... ale nie myślę zanim coś zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazrosnica...
mogl, mogl.... swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy i co teraz
Finduilas i co ?jak zerwalas zabiegal jakos i ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellop
blisko 100% ludzi horuje psychicznie i tylko garstka wyrwala swoje umysly z horego bytu zwanego cywilizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellop
1sza zdrowa zasada, nic na sile innymi slowy " jak nie to nie" jak poczuje samotnosc to mu rura zmieknie a jak nie poczuje samotnosci tzn ze oszust i dupek, to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finduilas
zdecydowanie zmienił podejście, zaczął przepraszać, obiecywać zmianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy i co teraz
A MOZESZ napisac cos wiecej? jak to bylo dokladnie? z czym cie okszukiwal itd.. i na ile z nim zerwalas i po jakim czasie zaczal zabiegac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finduilas
pisał do mojej przyjaciółki a mnie zbywał? nie chce mi się do tej sytuacji wracać, wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy i co teraz
to dla mnie bardzo wazne..skoro juz napisalas na tym topiku to i tak do niej wrocilas....mozesz powiedziec z czym cie klamal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finduilas
zagadywał moją przyjaciółkę a mnie zbywał tekstem, że idzie spać oj, było kila sytuacji - głównie z nią związanych - a w każdym bądź razi te mu udowodniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy i co teraz
Czyli nie jestescie razem tak? ciebie olal nie walczyl o ciebie????????to dla mnie bardzo wazne..ciekawa jestem czy jak z nim zerwie to czy zawalczy czy to oleje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finduilas
olał... tzn., twierdził, że sobie coś ubzdurałam, ale jak dowody przed nosem miałam to ja dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×