Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 16latikilkadni

usługi agencji towarzyskiej a niepełnoletność

Polecane posty

Gość 16latikilkadni

kiedy hormony nie dają spokoju, zdolności do podrywania brakuje, za to pieniędzy jest tyle, że wystają z kieszeni, najlepszym wyjściem wydaje się skorzystanie z usług prostytutki; na przeszkodzie staje jednak niski wiek. Czy jako osoba niepełnoletnia mogę korzystać z usług agencji towarzyskich? aha, wiem, że jestem niedojrzałym psychicznie i fizycznie nastolatkiem, który myśli tylko o jednym, dziękuję wszystkim, którzy będą mi chcieli o tym przypomnieć;) natomiast osoby, które mają coś więcej do powiedzenia, proszę o sprawdzone odpowiedzi. dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka_23
Nie sądzę, aby ktoś pytał Cię o wiek. Chyba, że faktycznie wyglądasz bardzo młodo. Ale nie mam żadnego doświadczenia, więc nie sugaruj się specjalnie moją wypowiedzią. Kto wie, może u progu stoją selekcjonerzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16latikilkadni
wyglądam na ok. 17-18... może w najbliższym czasie pofatyguję się sprawdzić Twoją tezę;) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzbieral te 160 przez rok i pierdoli ze mu z kieszeni wystaje haha jak by ci z kieszeni wystawaly to szybko mialbys dupe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16latikilkadni
no, Artysto, miałem tylko 157 groszy (uzbierane przez 5 lat, na ulicy), teraz Ty dorzuciłeś swoje 3 grosze, i już mam 160, mogę kupić lizaka! jak mi będzie lizak z kieszeni wystawał, to od razu widać, że to jakiś multimilioner musi być!;] a tak na poważnie, u mnie jakoś nie sprawdza się ta prawidłowość, że kobieta leci na pieniądze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fery
Normalna prostytutka to wyjebie cię tak że zatrzymasz się na trawniku. Chyba że trafisz na jakąś desperatkę narkomankę to załatwi cię w 1 i pół minuty i też skończysz na trawniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×