Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuudziestka

2 tabletki jednego dnia . Co robic ?

Polecane posty

Gość dwuudziestka

j.w z pospiechu lyknelam dwie tabletki jednego dnia,(rano o 6, potem o 17,30) więc zabraknie mi traz jednej do konca cyklu... czy moglby mi ktos pomoc? jak postepowac dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łykaj nadal jedną tabletkę dziennie. A gdy ci się skończą, kup nowe opakowanie. Pamiętaj że połknięcie podwójnej dawki w ciągu jednego dnia to znaczące przedawkowanie, które może spowodować uszkodzenie wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie bierzesz? zobacz co masz na ten temat w ulotce. z reguły jest tak, że nic się nie dzieje :) po prostu przesuniesz cykl o 1 dzień, no i musisz pamiętać żeby nie przedłużyć przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwuudziestka
Biore novynette, w ulotce pisze ze mogą występowac wymioty biegunka u ogolnie zle samopoczucie ( i tak faktycznie jest) Czyli zabezpieczenie jest pelne, nie musze dodatkowo się zabepieczac? a co z tą tabletka ktorej mi zabraknie ? Nie powinnam jej przyjąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmuj normalnie reszte tabletek ! w ty miesiacu przyjmiesz ich tylko 20 i nic sie nie stanie!!! :) tylko zaczniesz szybciej przerwe i musisz pamietac zeby kolejne opakowanie przyjac rowniez o 1 dzien wczesniej niz ostatnim razem! A i nie przesadzajmy ze jednorazowe przyjecie dwoch tabletek zniszczy Ci watrobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×