Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabi30

sex z prawie byłym mężem przed rozwodem

Polecane posty

Gość jeżeli nadal chcieliście
ze sobą sypiać, to po cholerę ten rozwód???? Ja też po rozwodzie, z były mężem rozstałam się w zgodzie, mamy wspólne dzieci, ale wspólnego łoża sobie nie wyobrażam... Po prostu, jakiś rozdział życia został zamknięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba musza byc jakies
blahe powody, ze bzykacie normalnie. no nie wiem, on rozrzuca skarpetki? a moze on lubi pic czarna kawe a ty biala i nie mozecie sie zgodzic w tej kwestii?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypadkowo trafiłam ja ten temat i chyba to prawda że po rozwodach niektórych jednak łączy już tylko sex dla sportu. U mnie też tak jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIGDY bym sie tak nie poniżyła,żeby po rozwodzie eks mnie posuwał dla sportu,mam swój HONOR.tak dawac dopy kiedy on chce i po to przychodzi tylko jak do agencji tylko płacić nie musi PONIŻAJĄCE dla kobiety ,wy jestescie chore umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój eks noc przed rozwodem przyniósł wino i zaproponował "ostatni raz".... powstrzymam się od wulgaryzmów, bo to nie moja pólka, a i cenzura nie przepuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolfortrootee1985yaiay
w głowie mi sie nie mieści, spać z była/byłym ot tak... kurna, czy to ja jestem nienormalna, że sex łaczę z uczuciami, czy ludzie zachowują się jak zwierzęta, które mają praktykują sex bez uczuć... co nas nie zabije, to nas wzmocni cierpię na uporczywą alergię na głupotę gg 1796500 Jasne http://www.daate.eu/d8YR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sypiam,rzucamy się na siebie jak nastolatki wiem ze to nie powód do dumy ale nie mam nikogo a potrzeby duże,nie moge się zmusić do seksu z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio były mąż do mnie zadzwonił i zaproponował spotkanie przy piwku ja sie zgodziłam przegadaliśmy jak starzy znajomi i zakończyliśmy to spotkanie dzikim seksem niemal jak na początku naszej znajomości kiedy mieliśmy po 20 kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już dla sportu wolałabym sie przespać z jakimś przystojniakiem niż z byłym ślubnym który i tak był kiepski w łóżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w tym wątku, proszę wycieczki, możemy zobaczyć kilka wizualizacji pojęcia "sucz". Idziemy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak idziemy dalej to gdzie określenie dla tego c***a co tą sucz pod każdym pojęciem tknął???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę nic dziwnego w seksie z byłym-łą po rozwodzie . nie mozna ot tak przekreślić ileś tam lat współżycia . to zjawisko jest bardzo duże tylko rzadko się do tego przyznają lub niewiedzą jak to zrobić ,takie życie pedzimy i pędzimy A ci co to potępiają to niezłe ziółka i maja duzo za uszami znam sporo takich osób co tak mówia ale to fałsz i to były niechce a oni krzyczą żę to oni nie chcą . zycie po rozwodzie często zmienia człowieka i sex z byłym-ą smakuje lepiej nie ma juz tego napiecia ,przymusu ,obowiazku wielokrotnie działa to nawet na poprawę jakości sexu bo niczego nie musimy ukrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu. Faceci odchodzą a później chcą bez zobowiązań wykorzystywać tą, z którą łączyły zobowiązania. Wygodnisie k.rwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można ot tak przekreślić iluś tam lat pożycia???? Ależ do po to właśnie jest rozwód. Chyba,że jego powody były fanaberią. Rozwiodę się z mężem,ale ze wspólnym łóżkiem już nie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torr
Człowiek jest tylko człowiekiem i ma potrzeby zarówno facet jak i kobieta. Rozwodzimy sie. Teraz juz nie mamy hamulców w seksie. Oboje to lubimy, a sex jest o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chore żeby po rozwodzie bzykac sie z ex mężem /żoną, tak jak ktos napisał wczesniej PATOLOGIA. Moja siostra wyszla za mąż za rozwodnika,jeździł do dzieci i piepszyl byla żonę gdy moja siostra byla w ciąży i wszystko się wydalo gdy ex zoneczka zaszla w ciążę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcessz wiedziec czy dobrze robisz rozwiadzac sie, czy nie bedziesz tego załowac, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego że ex zna wasze potrzeby odbieracie sobie (i eksowi ) możliwość poznania kogoś kto mógłby być wartościowy? Wow, to naprawdę przykre. Widuje się z moją ex prawie codziennie, ze względu na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć nieźle zbyt beret żeby posuwać exsa.Nie po to się ludzie rozchodzą żeby sypiać ze sobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz kolejny stwierdzam,że ludziom brakuje charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli są między wami dobre relacje to czemu nie? Ludzie rozwodzą się z różnych przyczyn ale potem jeszcze długo się kochają i pragną. To chyba taki rodzaj terapii, powoli od siebie odchodzą. Jeżeli żyło się z kimś 20 lat to ciężko o zmianę partnera, czasami nie można się przemóc do sexu z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może troche offtop ale odnośnie sksu to czesto korzystam z seks telefonu i tak rozładowuje napięcie. Panie z sex telefonu ze strony http://sexphone.pl/ potrafią zrobić z człowiekiem cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×