Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iditka szukająca...

mam 42l i szukam pracy-czytam ogłoszenia

Polecane posty

Gość iditka szukająca...

no i oczywiscie szlak mnie trafia..do sklepu całodobowego -od 19 do 24 lat,do pizerii, pomoc kuchnenna maks, 35 lat.....itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukam pracownicy
i tez szlag mnie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak samo
ten sam wiek, brak pracy, te same odczucia....... To co robimy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka szukająca
moze wymiennimy sie doświadczeniami lub pomysłami... ej, 20 latka ty masz jeszcze wszystko przed sobą ,kiedys cos znajdziesz..ale nas 40 stki tylko sie dobija takimi ogłoszeniami..a cos mi sie obiło o uszy, ze to miało byc karalne takie wypisywanie wieku... Jesli mam cos podpowiedzieć moim kolezankom,,szukającym"to wysyłam Cv do firm gdzie nawet nie podaja stanowiska dla mnie pasującego..a nóz bedą potrzebować kobiety do jakis prac...narazie nic , ale sumienie mam spokojne ,że robię wszystko co moge... Nawet myślę o czymś swoim..ale co zrobić jak się nie ma swoich pieniędzy...bo nawet z pomocy z UP skorzysta się wtedy gdy co najmniej drugie tyle masz swoich..ja narazie mam tylko długi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co do sklepu czy kawiarni
takie stare próchna odstraszające ludzi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyglad ze nie jedna młoda
takiego nie ma...a ty młodziutka też będziesz nie długo próchnem..narazie próchno maszw głowei..a jestem ciekawa czy do swojej matki mówisz próchno..bo pewnie w moim wieku jest albo i starsza.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadacie codziennie
chodze do sklepów typu bomi i załoga w 3/4 jest mocno po 40 stce, spora czesc pań takze w wieku przedemerytalnym;) pomoce kuchenne z tego co widze to są albo bardzo młode osoby, albo panie 50 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak typu Bomi i inne
sklepy miejsc na kasy 30 a podań- 300. Jak zadzwonia na rozmowe to jak wygrana w totolotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadacie codziennie
podałam tylko przykład, ze nie u wszystkich pracodawców głównym kryterium przy rekrutacji załogi jest wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starucha 666
jestem krawcową iczytając ogłoszenia dobija mnie że pracodawcy nie podają co szyją ani w jakiej części miasta tylko zatrudnię krawcową a reszty się domyślaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×