Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

są gdzieś tu moje ludki dzisiaj?

Polecane posty

Gość zdzirka orencz
no tak: w lewym gornym rogu jest Nr: ..... pod spodem jest napisane : spowiedz swieta chrzestnej/chrzestnego potem na dole w lewym rogu; data spowiedzi, a w prawym - podpis spowiednika. I to jest jakby skrocona wersja tej karteczki, bo patrzylam w necie na jakiejs stronie parafii i tam bylo to samo tylko ubrane w wiecej slow. no i przy tym moim Nr bylo napisane: Nr aktu chrztu. myslicie, ze to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec- to dziś dla odmiany zrób mu ja, podejdź z taka słodka, niewinną minką i powiedz "Drogi bossie, ponieważ jest pan taki miły, cudowny i wspaniały, zrobiłam kawkę" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
nieeee, ja to dostalam ze swojej parafii tydzien temu. powiedzial, ze do spowiedzi moge isc gdzie chce. a chrzczona bylam 700km dalej😭 :D no i co teraz? w ostatecznosci pojde do tej spowiedzi ale jakos nie palam wielka ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
:D:D kurwa, olej mi sie przypalil!!!!!!! to jest niemozliwe zeby ten dzien byl az tak do bani!!!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
no i gdzie sa wszyscy????😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
dokaldnie tak, mialam ochote na frytki i chuj bombki strzelil, olej do wylania:o:o:o moze lepiej jak ja dzisiaj nie bede sie niczego dotykac. boze jak smierdzi w calym domy, kurrrrwaaaaaaaaaaa!!!!!!!😡😠:o😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
:D:D strasznie sie ciesze tyle, ze ... JA NIE MAM CO JESC!!!! 😭 ps podzielisz sie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
cholerka, co masz dobrego?;) mozemy sie do Ciebie wbic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
leniwiec - znam to uczucie😭 slyszalas, ze przypalilam ojel? 😭 przegralam zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczona szynka z warzywami...zapraszam :D Przynieście ze soba napoje :classic_cool: dobrze, że ją przygotowałam,a teraz tylko do piekarnika :D Ale jak mi się nie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za durny dzień...? Czyżby wszystkim skumulowało się PSM...? :D To pewnie w powietrzu jest i atakuje wszystkich :o A moze to świńska grypa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
cholerka, aaaaa😭 tak bardzo tego nie chcialam ale musze w takim razie zrobic zpe😭 i to bedzie kalafiorowa😭 boze, jaka ja jestem nieszczesliwa!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
dobra, bede za 2h😭 cholerka, obawiam sie jednak, ze twoj maz moglby tego nie wytrzymac:classic_cool: ok, Pomaranczowy, bierz keczup:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka- mąż się przyłączy :classic_cool: To wyrozumiały człowiek :D pomarańczowy- nie zapomnij wziąć miecza, musimy czymś pokroić szynkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
niewaznew do ktorej, wazne, czy placi za nadgodziny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×