Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kurusiowa

????

Polecane posty

Byłam wczoraj u ginekologa i mialam robione usg badal mnie i nie ma ciazy a spoznia mi sie okres przepisal mi Luteine jak biore jestem oslabiona czy to tak dziala na czlowieka biore juz 2 dni nie mam miesiaczki do ilu dni sie pojawia przewaznie prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Luteina, podobnie jak inne wersje progesteronu, może powodować uczucie senności czy lekkie zawroty głowy. Jak masz brać tę luteinę? Aż do wystąpienia miesiączki, czy po jakimś czasie odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nic mi nie powiedzial mam 10 tabletek i powiedzial ze mam brac do konca ale jak to wystepuje miesiaczka w czasie brania czy odstawienia wiem ze nie jestem w ciazy ginekolog potwierdzil a poza tym nie kochalam sie ze swoim misiuniem dlugo pomozesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze udzilcie mi odpowiedzi na pytania w jakim czasie miesiaczka wystepuje?w ciazy nie jestem a poza tym bylam w Norwegii moze zmiana klimatu jedzenia zbytnio nie bylo a usg nie wykazalo ciazy tylko GRZYBA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Cóż, ekspertem nie jestem, ale też brałam lutkę na REGULACJĘ cykli. Wówczas miesiączka występowała dopiero po zaprzestaniu brania luteiny, zwykle ok.3-4 dni po odstawieniu (powinna się pojawić max. do 10 dni od wzięcia ostatniej dawki). Nie jestem jednak pewna, czy w przypadku WYWOŁYWANIA miesiączki wykorzystuje się ten sam mechanizm. Podejrzewam, że tak, ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy pocenie sie straszne w nocy pizama mokra tak sie okazuje przy braniu tabletek???i wczesniej tez mialam zanim zaczelam brac uplawy czy to przed miesiaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiedzial mi wlasnie ze na wywolanie ale do 10 dni sie bierze Luteine a najgorsze ze z tej pracy nie pamietam kiedy skonczylam miesiaczke :(ginekolog powiedzial ze nie jestem ale ja dalej sie zamartwiam mam bole na miesiaczke a nie dostaje i uplawy biale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Co do pocenia, nie wiem, mnie się to nie zdarzyło. Wybierz spokojnie te 10 tabletek co masz i poczekaj. Jeśli lekarz przepisał 10 i nie kazał [przyjść po następne, to zapewne masz te 10 wybrać i poczekać na miesiączkę, która powinna wystąpić po odstawieniu. Nie denerwuj się za bardzo, stres Ci na pewno nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×