Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niewielka

z wiekiem..

Polecane posty

Jak to jest? czy naprawdę kobietom z wiekiem przechodzi ochota na seks?? Mam 20 lat więc ciężko mi jest cokolwiek powiedzieć na ten temat, nigdy nie miałam żadnych problemów typu "ból głowy" ale ostatnio zastanawiałam się jak to jest później?? czy to tylko faceci tak sobie narzekają czy na prawdę tak im źle z kobietami koło 30??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ponoć kobietom w wieku 30-35 chce się najbardziej :) I to by się zgadzało z moimi "namacalnymi" doświadczeniami :) W życiu nie było mi tak łatwo o seks jak teraz kiedy 30 skończone i się rozglądam za Paniami w wieku zbliżonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora ***
Każdy ma inny organizm i nie można generalizować.W moim przypadku ochota na sex nie jest ani większa ani mniejsza niż np 15 lat temu.Mam 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba_jaga_chate_ma_zpiernika
ja mam wieksza ochote na seks i odczuwam lepiej orgazmy niz 10 lat temu, mam 34 lata i nie chcialabym miec znowu 20, wiem czego chce i to daje mi moj partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duńczyk_______
"z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk a rośnie popyt na święty spokój" z jakiego to filmu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejoo
No ja się też nad tym zastanawiałem. Nie chciałbym żeby moja żona za ileś lat stwierdziła, że seks raz na miesiąc jej w zuuupełności wystarcza i wyzywała mnie od zboczeńców jeśli chciałbym częściej. Zastanawiam się od czego to zależy. Może jest tak, że jeśli kobieta za młodu lubo seks jak koń owies, ma potrzeby sama z siebie, w przypadku braku seksu się masturbuje to i w późniejszym wieku (np 40 - 50 lat) nadal ma ochotę na seks. Natomiast jak w młodości nie ma ochoty ale uprawia seks z mężem a to "z miłości" a to bo tak trzeba to potem mówi - już jesteśmy za starzy, uważa, że już nie musi się dalej tak męczyć i zmuszać. Ale może też zmiany hormonalne moga wszystko pozmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×