Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

odraznianie kanalików lzowych

Polecane posty

Mojej 3 tygodniowej coreczce po tescie Kredego wciaz ropieje oczko. Zakraplam jej oczko kroplami z antybiotykiem, ktore przepisala nam pediatra, ale po tygodniu stosowania nie pomogly. Dzis idziemy do okulisty, ktory zajmuje sie udraznianiem kanalikow- jak to wyglada i czy bardzo boli dziecko? Jelsi tak- czy mozna sie bez tego obejsc, czy istnieje jakis "zloty" srodek na to ropiejace oczko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj sie okulisty.....
o masaz kanalikow łzowych - naprawde to pomaga , niestety niekazdy okulista wierzy w te masaze . mojej corci taki masaz pomogl - robilam go niecale 5 dni i bylo po problemie . oczywicie kroiple pomolgy na infekcje a masaz na droznosc . bylam u 3 okulistow panstowo - nie chcieli mi pokazac jak ten masaz sie rboi ( mowili ze i tak nic nie pomoze ) i tylko przepisywali krople . nawet juz corcia byla zapisana na zabieg. ale nie poddalam sie - poszlam prywatnie do okulisty - coprawda zaplacilam 100 zl za wizyte - ale okulista pokazal dokladnie jak taki masaz sie robi . przez neta nie da sie dokladnie opisac tego masazu - musi pokazac ci go lekarz . moge tylko dodac ze taki masaz robi sie w miare mocno ale z wyczuciem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×