Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kzsnfknz

Co najczesciej jecie na sniadanie??

Polecane posty

Gość fasdadgaga
Najczęściej jadam kanapki z serem żółtym, czasem sobie zapiekam, do tego kakao albo maslanka, a na koniec parę owocow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jadam śniadań w ogóle
za to uwielbiam późne i obfite kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najszybsze śniadanie i niezwykle proste to płatki owsiane 4 łyżki zalane wrzątkiem + 2 orzechy włoskie i garść rodzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tygodniu to z reguly cos jajkowego albo rybnego, zeby miec sily do pracy ;) a w soboty i niedziele jogurt z musli, albo i nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze jem w biegu
jakaś kanapkę,żeby zjesć np musli musiałabym wstać duużo wcześniej :( Ja też lubie późne i obfite kolacje,uwielbiam kłaść sie spać z wypełnionym żołądkiem :) szybciej sie zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patitka
Kawusia, bułka grahamka, ser żółty, pomidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka z sałatą i wędliną plus pomidor lub dwa w pracy jem śniadanie, żeby nie wstawać jeszcze wcześniej, niz to jest absolutnie konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
musli zmiksowane z bananem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem bułkę wieloziarnistą z pasztetem i pomidorem, czasem jogurt, czasem pomidora, ale najczęściej nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo : Kawa + croissant + jogurt z muesli(domowej roboty) i malinami Albo: Bajgla z twarozkiem + kawa I tak monotonnie jade od 2 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne Futerko
Mocna czarna kawa, rogalik z masłem i dżemem a po 10min papirosek i skuteczne posiedzonko w WC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nic, albo 2 tosty z serkiem waniliowym i powidłami plus czarna gorzka kawka. W niedziele to juz wypasione sniadanko, bo wiecej czasu.. wędlinka, ogóreczki, pomidorki, serek, jajecznica, jajko na miękko - do wyboru. Czasami naleśniki z serem białym i polane musem owocowym (najchetniej z truskawek, malin..), albo z owocami i polane słodką śmietanką lub jogurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ybryunyjnh
nikt nie je parowek??!! ja jem codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kawie jelita i żołądek mają takie skurcze, że nie dziwiota, że od razu trzeba na kibel siadać tylko potem nie dziwcie się, skąd te wrzody żóładka, przy takim jedzeniu a parówki? jadam raz na tydzień czy na dwa - w weekend, jak mam więcej czasu na śniadanie i jem je w domu ale wiecie, z czego robi się parówki? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby tylko... ;) z ryjków świńskich, racic, macic, oczu i całej reszty, której nie da się sprzedać w innej postaci niż zmielone na papę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej musli z mlekiem lub jogurtem albo jakiekolwiek inne płatki śniadaniowe. Rzadziej kanapkę lub sam jogurt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy na co mam ochote
kupuje rano w piekarni sernik- jakies ciasto owocowe dwa eklery dwa kawalki ciasta owocowego dwa crossant czekoladowe zachodze do pracy to robie 0,5 l kubek kawy i jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaczej nie umiem
kawę i dwa papierosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armelle
Kawka ( 3 w 1 ) na pusty żolądek, a później kawał kiełbasy i kromka chleba. Zawsze muszę zjeść coś z mięsa, dlatego kiełbasę czasami zamieniam na boczek. Nigdy nie jem urozmaiconego śniadania, wymieniony wyżej "zestaw" potrafię jeść miesiącami. Czy ktoś ma podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiezutka buleczka z serkiem fromage na to wedlinka np poledwica sopocka i ogoreczek kiszony bagietka na to serek hochland z ziolami na to szyneczka pomidore tosty z serem zoltym i oregano i bazylia kawa velvet z mlekiem i cukrem buleczka z zoltym serkiem pomidorem i serkiem naturalnym plesniowym turek lub mnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedżonka
yyy... kawa + najróżniej czasem płatki kukurydziane z mlekiem (zawsze zimnym) czasem chlebek z dżemem, zerem, serkiem, wędlinką jakieś warzywa czy owoce jak się nawiną na to wszytko max 10 minut mam jak nie zdąże w domu zjesc, to kupuje drożdżówkę i jem w pracy od razu po przyjsciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
maly papierosek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacollaaaaaaaaaaaaaaa
zalezy na co mam ochote, i co jest w lodowce:P dzis 2 kromki z pomidorem i szczypiorkiem, wczorej 3 kromki z dzemem, jutro moze 3 z serkiem topionym, lub wiejskim ze szypiorkiem do tego przewaznie inka nieslodzona i bez mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey_jude
Ja najczęściej jem płatki owsiane w jogurtem u jakimiś owocami, które akurat mam np. maliny, brzoskwinki, truskawki :) zdrowo i szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez nic nie jem
a moze raczej jem pare godzin po wstaniu. zazwyczaj jakas kanapkę. rowniez uwielbiam obfite kolacje, bo glodna nigdy nie zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×