Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MalutkaTaka

Gdzie ci faceci maja rozum...Nawet pedał ich podnieci

Polecane posty

Powtórka z dyskusji z ,,ogólnego'' gdyz tu zapewne jest więcej mężczyzn.Witam czy na prawde faceci są tacy tępi,że nie widzą,że na tym zdjęciu jest facet przebrany za kobietę!!!!!!!! A mężczyni pisza mu jaki jest piękny. Pierwsze zdjęcie ściągnięte z netu, na drugim pan pedał we własnej osobie, na 3 zdjęcie z internetu z podpisem ,,ja do ślubu'' 4-12 właściciel fotki, 13 zdjęcie z netu jako jego wnuczek:], na 14 on, na 15 zdjęcie ściągnięte pod którym twierdzi,że to on za młodu, na 17 starsza kobieta z dzieckiem -on/ona ze swoim dzieckiem ale na moje oko to jest on ze swoja mama zanim jeszcze zaczął bawić się w przebieranki;] póniej jakaś dziewczyna,której zdjęcia sa na wrzucie rzekomo jego czy jak kto woli jej córki:D A na 11 fotce wystaje mu nadprzyrodzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wida widac widac
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8157ac86 3b41e517.html wow ale dałem sie nabrac a juz myslałem, że na tym zdjeciu jest kobieta a tu taki fake:) no nie ale wiesz co jak sie tak bardziej zastanowic i przypatrzec to rzeczywiscie masz takie meskie rysy twarzy i te deuze dłonie, podbrudek, meski nos, szerokie ramiona i masywne uda tak, tak teraz widze, że jestes facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja zakochałem sie
w Twoich ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fotka.pl. Mogę wstawić tam zdjęcie swojego psa, a i tak jakiś przygłup napisze "mmm... seksi fotka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiedział Stanisław Lem: "Dopóki nie odkryłem internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadsjiojosaifd
To nie facet tylko mało urodziwa pusta różowa lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden romeo
och kto by sie tam przejmowal jakims transem, gdy Ty Malutka jestes tak zniewalajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden romeo
ach mialem nadzieje, ze Malutka jeszcze cos napisze tymi swoimi zgrabnymi literkami, siedzac przed komputerem z nozka zalozona na nozke i rytmicznie postukujac obcasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden romeo
kciukiem zwierzak lezy sobie spokojnie na kanapie :) byc moze bylby biedniejszy, gdyby nie mial co zrec w lesie... a te kozaczki tak mi sie skojarzyly z jakas kowbojka ;) ach Malutka, rzuce Ci skory wszystkich niedzwiedzi do stop, jesli tylko sie do mnie usmiechniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde martwe zwierze nadmierną ruchliwością nie grzeszy:O qrwa jak można zabić zwierzę, żeby na kanapie zwłoki położyć????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden romeo
kciukiem daj sobie na luz. zwloki zostaly skonsumowane, a na kanapce lezy trofeum ;) chyba nie karzesz orce jesc planktonu? a ze ktos sobie pamiatke zostawil po obiedzie? zreszta ja nie widze tam zadnego futerka ani wzorzystej wykladziny. widze tylko niezwykle kobiece ksztalty, ktorym bardzo pasuje odzianie w bluzeczke w paski i czarne bolerko, ktorych kozaczki moglbym polerowac swoja czupryna ;), a widok bioder i talii wzbudzaja we mnie najprymitywniejsze zwierzece pozadliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipokolada
to że ktoś jest nieco brzydszy to od razu powód żeby przypisywać mu takie rzeczy jak np. inna płeć no wiecie co :o to że brzydka baba to jeszcze nie znaczy że jest facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo jak mozna sie
ruchać ze ztarym grzybem na festynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takich sprawach nie daję na luz. czyż szpinak nie jest Pyszniejszy niż schabowy?JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden romeo
NIE JEST poza tym to, ze rosliny nie wykazuja tak duzej ruchliwosci jak zwierzeta nie znaczy, ze nie czuja :P uspokajasz swoje sumienie, zabijajac zycie, ktore nawet nie ma mozliwosci, zeby zamanifestowac swoje cierpienie :/ to jest dopiero okrucienstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoje podworko pozamiataj
i grzba nauczj zeby listki i trociny zarł bo z tego co piszesz to wpiepsza mieso hipokrytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka jak ktos wyżej napisał to jest fotka.pl , nie spodziewaj się zbyt dużo po facetach tam buszujących :o ale fakt zabawnie się czyta "sztange25" ( super samca i ogiera) śliniacego się na widok starego zboczeńca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migoootkkkaaaaa
A ja sie zastanawiam, gdzie M\lutka mieszka...to ciekawe skąd się urwała z takimi ciuchami, taką fryzura, takimi brwiami, takim wystrojem wnętrz (ach, ta zwierzeca skóra...:O ). Ponadto jakże fascynujący, pełen błebi nick...Jesteś bardziej MALUTKA? czy bardziej TAKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×