Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dinokolekcja

Czy to jest dobry pomysł? Jak go osmieszyć?

Polecane posty

Gość dinokolekcja

Od kilku dobrych lat ugania sie za mna pewien facet. Zylismy na stopie kolezenskiej mimo ze wiedzialam ze on chce czegos wiecej. W koncu sie z nim przespalam ot tak. Jestem wolna wiec moglam to zrobic mimo ze niespecjalnie mi sie podobalo. Udawalam orgazm. W sumie szybko zapomnialabym o tym gdyby ten "kolega" nie chwalil sie tym ze ze mna spal do swych kolegów. Nie pozwole sobie na to , dla mnie jest juz skonczony wiec czy dobrym wyjsciem bedzie powiedzenie mu prawdy ze jest kiepski w lozku ze orgazm byl udawany tylko po to zeby nie sprawic mu przykrosci i ze wcale nie ejst taki ogier za jakiego sie uwazal bo gdyby nim byl to zauwazylby ze kobieta udaje. Lepiej powiedziec mu prawde( bo on ejst swięcie przekonany ze mi bylo dobrze) czy olac typa? i nie mowic nic? doradźcie , zwlascza licze na opinie panów, jakby sie z tym poczuli. Chce sie zemscic bo nie zycze sobie zeby ktokolwiek opiwadal o tym czy z nim spalam czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinokolekcja
facet jest po 30tce a jara sie kadym seksem jak prawiczek spuszczony ze smyczy. Gdyby nie to ze pochwalil sie kolegom nie byloby tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffff
dalas dupy, udawalas i do kogo masz pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinokolekcja
Do nikigo nie mam idioto...........chialam to dalam chodzi mi tylko o to ze nie pozwole sobie zeby ten pajacyk na gumce o tym rozpowiadal. A fatk faktem ze nie ejst wcle takim ogierem za jakiego sie uwazal i chce mu to tylko usmyslowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinokolekcja
uzmyslowic* mam nerwy i dlatego te literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tój ogier
ty tez nie jestes w łóżku tak dobra jak ci sie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój ogier
myslisz ze co jak ci z cipy jedzie to mozna sie kochac z toba nędzna kreaturo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opo
przespałaś się z nim ot tak to już jakoś świadczy o Tobie. Lepiej już nic nie rób - jak będziesz próbowała sie odgrywać moze być jeszcze gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinokolekcja
pseudo faceci" pewnie sa po jego stronie bo sami sie chwala jak kogos zalicza. Zal.pl dorosnijcie panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj ogier
nędzna jestes cipke masz rozjechaną brudną i smierdząca na dotek puszczesz sie gdzie tylko mozesz i z kim popadnie totana szmata i kurewka jestes autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinokolekcja
facet kilka dobrych lat latal za mna. a ze ostatnio zyje w celibacie uznalam ze moze byc przyjemnie. niestety bylo fatalnie a w dodatku ten chlopczyk, bo mezczyzną nie mozna go nazwac sie pochwalil hahaha typowy nedzny frustrat bijacy kapucynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
to, z kim sypiamy, świadczy o nas niestety :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jakiejś
koleżance w zaufaniu ,która lubi plotkować , że przespałaś się z tym gościem bo liczyłas na dobry sex a facet jest do niczego . Na pewno wszystkie koleżanki i koledzy się dowiedzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinokolekcja
owszem ale skoro facet przez kilka lat cie adoruje itp myslisz ze moze byc milo. Rzeczywistosc bywa brutalna :) facet okazal sie skonczonym dupkiem a to chyba juz nie jest rzadkoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powiedz jakiejś
tak - dowiedzą się, ża dała jakiemus głupkowi - świetnie się odegra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinokolekcja
Ja niestety nie rozpowiadam o swoich intymnych sprawach , chodzi mi tylko o to jak sie zemscic na tym pajacu. kolezankom nie powiem bo to nie w moim guscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkiLizak
jak bedzie przy kolegach to mu to powiedz zeby oni tez slyszeli wtedy sie zapadnie pod ziemie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jakiejś
już i tak wiedzą bo on się chwalił , więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinokolekcja
Rozgadanie o tym nie wchodzi w gre bo spalilabym sie ze wstydu. Bardzo zaluje ze mu uleglam . Moze on chce sie tez na m nie zemscic ze przez tyle lat nie chcialam sie z nim przespac. W kazdym razie nie moge tego tak zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na twoim miejscu powiedział mu prosto w ryj że jest kiepski mam małego, oczywiście odpowiednia obrane w słowa, nie ma nic gorszego dla faceta niż trafić w jego kompleksy ;) Chyba że sprawa zaczyna ucichać to wtedy olej typa, to też dobra broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej typa, a jak ktoś zapyta kiedyś o seks z nim to udawaj, że o niczym nie wiesz i nigdy z nim nie spałas. trzeba było odrazu osobie która poinformowała Cię o jego przechwałkach powiedzieć, że seksu z nim nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinokolekcja
Osobie która mnie ppoinformowala o tym od razu powiedzialam ze nigdy z nim nie spalam bo mnie nie kręci. Ze to bzdury i poloty niedowartosciowanego chlopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinokolekcja
ploty*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×