Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

Posze doradzcie mi prosze!!! mam wielki problem

Polecane posty

Starszy synek ma prawie 4lata ,nie mielismy z nim problemu jesli chodzi o pozegnanie sie z pampersem, mial 2latka jak zaczol kozystac z toalety.Az 7misiecy temu urodzilam drugie dziecko a starsy synek zaczol sikac w majtki. juz mam dosyc!!! dlaczego to tk dlugo trwa!? tlumaczenia ni pomagaja ani propozycje nagrod,kompletnie nic!! juz mam dosyc! czasami mi majtek przez bdzien dla niego braknie prania mam od groma.Dlaczego przestal chodzic zalatwiac sie do toalety? wiem ze przez to ze urodzilam drugie dziecko ale ile to moze trwac?! blagam doradzcie cos,kompletnie nie wiem co mam robic.Moze mialyscie takia sama sytuacje lub podobna. dziekuje za wszystkie odpowiedzi.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dubluj tematów
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod pseeuudoo
kurcze nie znam sie na takich sprawach ale poradz sie jakiego psychologa jesli syn chodzi do przedszkola popros panie ktore pilnuja dzieci o rade to napewno ma zwiazek z tym,ze urodzilas dziecko syn sie pewnie utozsamia z niemowleciem i tym sposobem chce zwrocic na siebie twoja uwage ale jak mu wytlumaczyc? nie mam pojecia a probowalas juz zalozyc tabele i kazdego dnia w ktorym sie nie zsusial zaznaczac np. sloneczkiem i jak nie zesika sie powiedzmy przez 3 dni to dostanie nagrode? u ciotki to poskutkowalo ale troche to trwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak probowalam z prezentami ,dwa wciaz na niego czekaja specjalni mu je pokazalam zaby go zmotywowac i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×