Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam jakiegoś uchwytu

Czy ktoś miał taki uchwyt z przyssawką na żel pod prysznic ??

Polecane posty

Gość dsjfhu whity
fajne. nie mialam, pierwsze widze, ale wyglada fajnie. tez jestem ciekawa opini osob ,ktore to posiadaja:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololo
Dodawali takie przyssawki kiedyś do szamponów fructis. niesetety butelki 500ml.Sa za cięzkie i spadają. Więc zupeŁnie nie przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tez do golarek wilkinso
n takiej fioeltowej byla przystawka i o d.. ja roztrzasc mozna bylo.. za slabo rzymia, lepiej kupic sobei poleczke albo taki ksozyczek do kata mocowany na hakach z metalu szlachetnego, prezentuje sie tez o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pplplsplpslapls
ja mam jeszcze tą przyssawkę z szamponu fructis, ale niepraktyczna jak np przyczepisz żel 250ml to on ześlizguje się z płytek pod wpływem pary albo ciężkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może lepiej zainwestować w metalową półeczkę, również z przyssawką? u mnie spisuje się całkiem przyzwoicie, wbrew pozorom wcale się nie odkleja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem w posiadaniu przyssawek na żel czy szampon. Zakupiłam je w Tchibo i jestem zadowolona. Żałuję, że nie kupiłam więcej. Istotne jest by płytki na które będą mocowane przyssawki były gładkie. Polecam, są praktyczna w stosowaniu,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to ja nigdy nie miałam czegoś takiego,ale Wasze pozytywne opinie przekonują mnie że chyba jednak warto. W łazience bez problemu znalazłoby się miejsce,to może być przydatne. www.e-Fontanna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super gadżet
A co powiecie na taki uchwyt na maszynkę do golenia?? www.homus.pl/pl/series/92/540/uchwyt-na-maszynke-do-golenia?ref=0 Moim zdaniem genialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×