Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja go nadal kocham

mój chłopak zostawił mnie dla innej!

Polecane posty

Gość ja go nadal kocham

mam pytanie. dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu byłam z chłopakiem 1,5 roku po czym zostawił mnie dla innej a ja go nadal Kocham do tego wszystkiego kiedy on ze mną zerwał kumpel mojego brata zaczął mnie podrywac... kocham mojego byłego lecz przy tym drugim też czuję się dobrze ale tylko jako jego koleżanka... chcę wrócić do byłego a drugiemu jakoś delikatnie zasugerować żebyśmy zostali tylko przyjaciółmi. jak to zrobić?... pomóżcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudine2009
wiesz... Jesli chlopak odszedl od Ciebie (tymbardziej dla innej) to zrobi to kolejny i nastepy raz.... Pamietaj, ze ten chlopak nigdy Cie nie ebdzie szanowal... Bedziesz dla niego swoista zabawka, do ktorej zawsze moze wrocic, no chyba, ze lubisz sie az tak ponizac i nie znasz swojej wartosci to przepraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja go nadal kocham
ale to nie takie proste:(... gdy się spotykamy on ciągle powtarza że mnie kocha a jest z inną jak mam to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudine2009
POmysl logicznie... jak moze Cie kochac a byc z inna?? To absurd.... To dlaczego z nia niby jest?? Po prostu Cie klamie, ewentualnie nie chce Cie az tak ranic i opowiada bajeczki, ze nadal kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudine2009
Jeszcze dodam, ze jesli mieszkacie bardzo blisko siebie, np w tej samej miejscowosci to tym bardziej mu glupio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja go nadal kocham
wiem może jestem naiwna i głupia że wierzę w te bajeczki ale jeśli się kogoś kocha (tak jak ja jego) to jego każde słowo w moją stronę jest dla mnie ukojeniem tak jakbym się przewróciła i zdarła kolano a ktoś by mi przeczyścił tą ranę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudine2009
Kobieto! Co Ty wygadujesz... Nie rozumiesz, ze ktos Cie nie chce?? Przez takie jak Ty-faceci nas nie szanują, chociaz staramy się jak mozemy?? O jakim Ty ukojeniu mowisz?? Chcesz zbierac resztki?? Tak nisko sie cenisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna naiwna
bosh gdzie wy dziewczyny macie oczy i mózg?! rozumiem miłość ale to ma działać z dwóch stron nie z jednej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudine2009
Dziewczyno a nei pomyslalam, ze on siedzi sobie z ta druda i nawet sie moze z Ciebie smiac, ze jestes "niepotrzebnym chwastem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl logicznie, jaki facet chciałby, żeby wracała do niego dupa, co w międzyczasie była z innym? :o Głupiaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl
kobieto miej trochę szacunku do siebie i zastanów się co robisz, jak można wrócić do kogoś kto cię zostawił i poszedł do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja !
wy jestescie wszystkie pierdolniete ! jak mozecie tak mowic ? ona go kocha ! i zamiast ja pocieszac to ja tylko dolujecie ! najwyrazniej nigdy nie zaznalysie milosci, ona wie ze nie moze do niego wrocic ! ale serce i uczucie jest silniejsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LegalnaBrunetka
Jeszcze rok temu taka sama byłam ;) więc nie chce Cie obrażać . Musisz po prostu zając się sobą ! Pokochać siebie . Zrób coś , o czym dawno marzyłaś , zapisz się na siłownie , zacznij dietę , rób przeróżne maseczki na włosy , trzarz itp. albo zapisz się np. na warsztaty taneczne , jeśli Cię to interesuje :) Mi to na przykład bardzo pomogło . Niedawno dowiedziałam się , że chłopak mnie zdradza , wypierał się oczywiście . Ale skoro mnie zdardził , to znaczy ze mnie naprawdę nie kochał , to po co mam z takim kimś być ? Widocznie nie docenił tego co miał , jego strata . Tak sobie to tłumaczyłam . :) i wcale nie mam teraz złego humoru , wręcz przeciwnie .:) wiem , ze nie marnuje sobie teraz życią przez jakiegoś .. palanta .;) Trzeba się szanować :) Jeśli sama siebie nie będziesz szanować , nikt Ciebie nie będzie szanował - proste . Więc więcej wiary w siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili 40
Kochana jak żyjesz,to temat rzeka winne jest nasze serce.Po moim rozstaniu minęło 20 lat,są miesiące w których mniej myślę ale wciąż myślę co by było gdyby? zastanawiam się czy mi na mózg nie padło.On nieświadomy żyje sobie spokojnie a ja się wciąż meczę -za co Boże? za co i dlaczego nie mogę go zapomnieć? Mam rodzinę on też jakoś żyję a ty jak po takim czasie sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz mnie zostawil z rocznym dzieckiem, zakochal sie w kolezance z pracy,5 lat malzenstwa planowany dzidzius a on nagle odszedl...chcialam go z powrotem mimo ze wszesniej myslalam ze nie umialabym wybaczyc takiej zdrady...ale chcialam ratowac malzenstwo...dla nas i dla synka....wrocil ale po dwoch miesiacach znowu odszedl...wiedziałam że trzeba mi czegoś co naprawdę pomoże….skusiłam się na urok miłosny na stronie http://urokmilosny24.pl – i udało się:) on znowu jest przy mnie a rozumiemy się nawet lepiej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie porzucił 4 dni temu i dalej ciągle płacze i nie śpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulla2234
Rozstałam się z chłopakiem 8 miesięcy temu. Czułam się jak ścierwo. Zero spania, zero jedzenia, załamanie nerwowe, nie byłam w stanie pracować. Bo to nie był związek jak każdy. Byliśmy sobie tak bliscy że przy nikim się tak jeszcze nie czułam. I co miałam zrobić? Doszłam do wniosku że może rytuał miłosny da radę, skoro tak wiele osób tutaj poleca ten sposób. Skorzystałam ze strony http://urokimilosne.pl – na początku dalej nic, bak kontaktu ze strony Marcina. Ale potem, gdy już straciłam resztkę nadziei odezwał się. Serce biło mi jak oszalałe. Zaczęliśmy znowu ze sobą pisać, aż doszło do spotkania. Do spotkania na którym wróciliśmy do siebie : ) to był najlepszy dzień w moim dotychczasowym życiu. Znowu układa nam się świetnie i liczę że już tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro zostawił cię dla innej i nadal mówi że cie kocha to skończony idiota, a ty pomyśl logicznie, jakie on będzie miał o tobie zdanie jeśli będziesz chciała go spowrotem?? stwierdzi że skoro zrobił to raz, wybaczyłaś, i zależy ci , to wróci a za jakiś czas znajdzie sobie kolejną i tak bedzie cie zostawiał i wracał, pomyśl o sobie skup się na sobie a jego poprostu odpuść sobie, wiem że niełatwo , ale przerabiałam to uwierz że z czasem ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne opinie o rytuałach, tym bardziej cieszę się, że u mnie zadziałał. Wybrałam ryt haniela na http://magia-anielska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×