Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość creative volume 25

nie będzie wakacji tak mnie wkurzył

Polecane posty

Gość creative volume 25

Rok temu zorganizowałam dla nas piękne wakacje u swoicch znajomych: wikt i opierunek, rozrywki i masę atrakcji zupełnie za darmo. Dwa tygodnie cudownych wakacji. W tym roku mój luby usilnie chciał abym znowu zorganizowała taki wyjazd. Nie zorganizowałam z wiadomych powodów - nie nalezy naduzywac gościnności. Więc wczoraj wymyslil, że wyjedziemy na wakacje - znalazł nocleg który kosztuje 2500 zl (za tydzień pobytu) i sie cieszy, mowiąc mi, że to wypada po 1250 na łebka. Do tego doliczając koszty podróży, wyzywienie i drobne wydatki - niezła sumka się zbierze. Mówię do niego, że nie stać mnie na taki drogi wyjazd i musimy znaleźć cos tańszego. No i usłyszałam, jaka to jestem nezardna, że nie odłożyłam na wyjazd wystarczająco dużo pieniędzy i pzeze mnie będziemy siedzieć w domu!! Szlag mnie trafił, co za osioł!! Nie pomyślał, że sam zarabia tyle, że wcale nie musi odkładac na wakacyjne wyjazdy, bo może je pokryć z 1/3 swojej pensji i że skoro ja zarabiam duzo mniej niz on to muszę się liczyc z wydatkami! No zatkało mnie zupełnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh_lol
I dbd Ci powiedział. Lizyłas na sponsoring ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdjvzk
jakie kurwa wakacje jak juz jest po zaspalas pindo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie juz jest po
wkacjach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creative volume 25
Organizowali wszystko moi znajomi. Od lat spędzamy wakacje raz u nich, raz u mnie. Kiedy są u mnie, ja ich goszczę. A kiedy jade do nich oni dbają o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
hehe no wymyslil co potrafil:):):)Nie zlosc sie na niego, bo widocznie to szczyt jego mozliwosci intelektoralnych. Pogadaj z zameznymi kolezankami, a dowiesz sie, ze zdecydowana wiekszosc z nich musi myslec o wakacjach i je organizowac, bo na facetow nie ma co liczyc. Z faktami sie nie dyskutuje. Z faktow wyciaga sie wnioski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
Oczywiscie "mozliwosci intelektualnych" mialo byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie osioł
:O też to znam. Jestem w związku 6 lat, a mój facet ani razu nie zorganizował wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×