Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
INESKA

pedagogika wczesnoszkolna przedszkolna- PROSZE O POMOC

Polecane posty

Gość Halonow
W zespołach integracyjnych pracuje się inaczej ze względu na dzieci niepełnosprawne. Inaczej też nauczyciel przygotowuje się do lekcji. Tyle, że w nowym prawie oświatowym nauczanie integracyjne nie jest tak popularne jak do niedana. Jak to jest z uczestnictwem dzieci np. z niepełnosprawnością dowiesz się z artykułu na portalu portaloswiatoey.pl https://www.portaloswiatowy.pl/pomoc-psychologicznopedagogiczna/czy-mozliwe-jest-uczeszczanie-do-oddzialu-dzieci-z-niepelnosprawnoscia-intelektualna-w-stopniu-umiarkowanym-i-znacznym-16059.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leaa

Ja robię podyplonowe studia z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w  Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli " Cogito ", jestem beadzi zadowolona, mamy wykładowców którzy przekazują nam wiedzę  praktyczną, a to jest najważniejsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Ja kończę takie studia podyplomowe na Kolegium Jagiellońskim i jestem zadowolona, nie mam na co narzekać, studia na wysokim poziomie, wymagające ale i praktyczne, fajne prowadzone a do tego myślę, że praca po takim kierunku zawsze będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ukończyłam ten kierunek na Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego :) i naprawdę jestem zadowolona. Pracodawca, u którego ubiegałam się o posadę, nie zakwestionował moich kwalifikacji. Nie mam żadnych zastrzeżeń, a studia były naprawdę ciekawe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×