Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki_gaja

Specjalista ds.telemarketingu - jakie zarobki??

Polecane posty

Gość miki_gaja

Pytanie jak w temacie.Nie chodzi o zwykłego telemarketera, ale o osobę która nadzoruje call center i rózne projekty. Jakie zarobki i gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegetet
czyli takiego kierownika ? może podstawa plus prowizja , a może nawet jakaś premia od utargu ludzi z twojego zespołu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegetet
na pewno jakies plany sprzedazy beda do wyrobienia ... ale ja ci konkretnych kwot nie podam moze kto inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki_gaja
Tyle,że my w sumie nie sprzedajemy nic konkretnego,usługę na telefon.Robimy inne projekty,infolinię, i takie tam.Nie mamy planów sprzedażowych.Jakies tam wytyczne są i to wykonujemy.W sumie nadzór na call center.Dodam,że kolega który zajmuje sie tym co ja,może trochę inne ma obowiązki i od dostaje 2200 brutto plus 750 premii.Tyle,że on 3 lata pracuje.Ja dopiero od 4 miesięcy (wcześniej byłam ponad rok telemarketerką) i mam 1800 plus 250 premii.Czy mogę juz poprosić o podwyżkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyejyj
jak masz dobre wyniki i chca cie awansowac to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki_gaja
Szczerze mówiąc tu nie ma awansu.Pracujemy oboje na podobnych stanowiskach i awansować nie ma jak,bo szefostwo w całkiem innym mieście.Chodzi tylko o to,czy pytać tak wcześnie o podwyżkę czy nie.Bo jest róznica w zarobkach moich a kolegi.niby ten staz pracy mój mniejszy,ale mamy tyle samo na głowie,a mi jeszcze teraz dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhwhr
za wczesnie on sie dłuzej firmie wysłużył niz ty . moze równiez staz sie liczy a nie tylko obowiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×