Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka myszkowa

zabezpieczenie młodych mężatek

Polecane posty

Gość myszka myszkowa

Dziewczyny! Piszcie, w jaki sposób się będzie lub się zabezpieczacie przed ciążą? Wiadomo, że na początku małżeństwa więcej by się chciało dogłębnych pieszczot niekoniecznie z prezerwatywą. Lepsze doznania, gdy czuje się spermę własnego męża. Ja chciałabym znowu powrócić do brania Cilestu, ale boję się nawrotów grzybicy. Jak sobie z tym radzicie? Prosze o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spirala jest bardzo wygodnym rozwiązanie tylko z tego ja wiem lekarze nie proponują jej kobietą przed urodzeniem dziecka podobno potem można mieć problemy z zajściem w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ślubem i po ślubie- tabletki anty. Ze względów finansowych raczej nie planujemy dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link wklejony przez autora
Lepsze doznania, gdy czuje się spermę własnego męża. HAHAHHAHAHH a gdy czułas sperme cudzego meza doznania były inne? :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do lekarza
to ci coś doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odradzam plastry, z jednej strony wygoda bo nie trzeba pamiętać o codziennym połykaniu piguły.Do tego mniejsze obciążenie dla organizmu bo omija żołądek i wątrobę. Ale plaster strasznie przeszkadza podczas lata skóra bardzo się tam poci i niemiłosiernie swędzi. I chyba najgorsza rzecz przy stosowaniu plastrów, libido spada na łeb na szyję (to zauważyłam ja u siebie i kilka moich koleżanek) I tu nasuwa się pytanie po co się zabezpieczać skoro potem nie ma się ochoty na sex. plastry fajne wygodne ale na krótko tak do pół roku jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Cilest to też mam zdanie na podstawie reakcji mojego organizmu i opinii znajomych. Zaczęłam go stosować jak był super nowością jakieś 5 lat temu jest to więc już dość stary specyfik ja na ten typ leku. Jeśli chodzi libido to jest mniej drastyczny jak plastry ale przy dłuższym stosowaniu powoduje stany depresyjne i skrajne huśtawki nastrojów. Jeśli więc kasa nie jest problemem dziewczyny proście lekarzy o jakieś nowsze hormony wiadomo medycyna ciągle idzie do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa żonka
Tabletki antykoncepcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cienka---> Ja po Cileście też mam stany depresyjne i huśtawki nastrojów:( Z tabletek nowszej generacji brałam Yasmin, ale to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josiona
nie no nie wierze, ze pytasz sie o takie rzeczy na forum. idz do ginekologa i niech cos poleci a nie zachowujesz sie jak malolata co penisa dorze nie widziala i podnieca sie sperma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tabletki antykoncepcyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×