Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sky_

wytrysk

Polecane posty

Gość sky_

Nie wiem, jak sobie z tym poradzić i co zrobić, żeby to zmienić dlatego pytam Was o rade. z moim chlopakiem jest mi cudownie, jest: czuły, opiekuńczy, troskliwy i wszystko świetnie. Włóżku do niedawna też było nam świetnie, ale.... Od miesiaca biore tabletki anty, a co za tym idzie przestalismy używać prezerwatyw i zaczął się problem. Kiedy naszym zabezpieczeniem była prezerwatywa on mógł się kochać niemal do bólu, jasne, czasami nie wychodziło tak jak ja chciałam, ale zawsze czerpałam z seksu ile się dało. teraz, bez prezerwatyw jest.... dramatycznie, czasami się denerwuje, bo dochodzi po kilku minutach. nie wiem co z tym zrobić, bo nie dość ze moje libido jest niemal na poziomie zerowym to jak juz mnie rozkreci to kończy po kilku minutach. wczoraj jeszcze dobrze na niego nie siadłam a on już był po.... dzisiaj rano cóż widziałam, że się stara,ale wyszło kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexiholiczka123
róbcie to w gumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwyczaił sie do gumki i na poczatku tak bedzie..kupcie oko bawole, sciska pracie i tym samym przedłuza wzwód ..a dla Ciebie dodatkowa stymulacja włoskami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekK__
Jeśli nie chcesz przytyć i wyglądać jak barbamama to wyrzuć te tabletki i kochajcie się używając prezerwatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sky_
tabletek nie rzuce na pewno, przytyć też nie powinnam bo biore minipigułkę. Bawole oko?????????? co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sky_
hmmmmm to bardzo ciekawe, chyba odwiedze sex shop tyle ze mieszkam w anglii i nigdy nie widzialam tutaj sex shopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×