Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mlodosc nie radosc

Nieustający ból gardła

Polecane posty

Gość gość
W takim przypadku musisz iść do lekarza po jakieś antybiotyki. Jeśli chodzi o środki znieczulające, które w przeciwieństwie do tradycyjnych tabletek na ból gardła można przyjmować przez dłuższy czas, to polecam pastylki http://fiorda.pl. Fiorda jest genialna w takich przypadkach bo nawilża śluzówkę. Działa na takiej samej zasadzie co słynne metody z miodem, mlekiem czy tam sokiem malinowym z tą różnicą że znacznie skuteczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Dostałem w prezencie Silent Mesh, nie korzystam jakoś często z inhalatora, ale jak ktoś w domu jest przeziębiony to jest brany do użytku i sprawdza się dobrze. Wygodny w obsłudze, dobra jakość, myślę, że jak ktoś szuka to warto zwrócić uwagę. Nie wiem jak wygląda cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marro

U mnie ból gardła zazwyczaj zwiastuje okropne przeziębienie i wtedy odrazu zażywam tabletki Pelafen, które zapobiegają rozwojowi choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołkkowa

U mnie najlepiej sprawdzają się tabletki do ssania Cevitt Gardło, dają szybką ulgę, zawsze mam je pod ręką jak tylko zaczyna mnie coś drapać  w gardle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytka

Po tabletki sięgam jak gardło drapie, albo jak jest podrażnione od kaszlu, ale wole jednak spray. Ostatnio kupiłam sobie Apicold do gardła. Działa bardzo szybko i wystarczy popsikać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrubsza

Nie wiedziałam, że Apicold jest też na gardło, bo znam wersję do nosa. Jak będę w aptece to kupię, bo sprawdził się u nas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mytula

Znam ten na gardło i jest u mnie w apteczce. Można go podawać również dzieciom. Przy drapaniu czy bólach gardła pierwsze po co sięgam to właśnie ten spray. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wykonać posiew z gardła. Może się okazać, ze mamy tam jakąś zjadliwą bakterię. Na którą trzeba dać zupełnie inny antybiotyk a nie dawać antybiotyki na ślepo.

Poza tym u mnie sprawdza się:

płukanie gardła wodą z sola

jak również tabletki od ojców Bonifratrów - balsam jerozolimski 🙂

https://produktybonifraterskie.pl/produkt/balsam-jerozolimski-na-gardlo/

Moim zdaniem najlepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×