Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apetyt na zdrowie

za mlody kochanek

Polecane posty

Gość jwdhwqbd
Marco22252 tylko,ze to zakochanie po jakims czasie mija i jak partnerka jest dosc sporo strsza i facet nie miał doswiadczenia z kobietami przed zwiazkiem z ta starsza,to pewnego dnia spojrzy przychylnym wzrokiem na młodsze i bedzie sobie odbijał to co utracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 36
Morelka- niestety na pewno mam racje, ślub czasami wiele zmienia, czasami na gorsze a jak znajdzie sobie młodszą? co wtedy zrobisz? Nie bądź głupia wykorzystaj go, przynajmniej w łóżku, ciesz sie, baw, żyj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwdhwqbd
morelka777 pisze sie wziąć ;-) a nie wziąść. Jak na kobietę 30 letnia dziwne,ze nie potrafisz prawidłowo pisac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka777
MARKO,jeszcze tak z ciekawosci zapytam...,jak sie skonczyla ta Twoja znajomosc z ta starsza...? zostawiles ja dla mlodszej czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka777
wybacz,zgubilam literke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka777
nie zgubilam ...dodalam he,no faktycznie byk jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwdhwqbd
morelka777 ty nie zgubiłas żadnej literki ;-) Ty po prostu napisałas tak jak pisza i mowia ludzie ktorzy nie sa obyci z jęz.pol.;-)Moze ten 21 latek Cię podszkoli jezeli studiuje i studiuje z dobrymi wynikami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka777
to mi pojechalas...:) Zeby tylko byly takie problemy,to byloby fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Możę to nie jest tak do końca prawda że się z młodszą odbije całą przeszłośc bo po niej jest tylko jedna i myślę że na stałe ale na początku jest ciężko bo jednak każda kobieta kocha inaczej i czasami chce się wrócić pamięcią do poprzedniej ,ja przynajmniej nie narzekam na to co było z poprzednią ,wszystkie rodzaje stosunków płciowych seks analny i doświadczenia z tym związanei wiem teraz co kobiety od męższczyn chcą i czego potrzebują i staram się temu podołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwdhwqbd
morelka777 ;-) a co ty wrózka,ze piszesz do mnie jak do kobiety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwdhwqbd
Marco22252 :-) a ile miałes tch kobiet,ze mozesz powiedziec,ze jestes doswiadczony w tych sprawach,i nie tylko w tych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka36
Marco - miales dobrą nauczycielke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwdhwqbd
lenka36 chłopak młody ma poprobowac paru dziewczat,kobiet,a nie tylko jedna.Kobieta młoda takze powinna poprobowac paru mezczyzn,a nie tylko jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Ilość może nie ma znaczenia chodziło mi o doświadczenia z tą starszą bo jdnak nasza znajomość trwała 2 lata i teraz mogę posiadane wiadomości i doświadczenia wykorzystać z młodszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka36
No to tylko pozazdrościc Twojej kobietce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwdhwqbd
Marco22252 a,to ta starsza dała ci wsadzic sobie w dupe he,he,he:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Anal to nie temat tabu a po drugie wszystkiego trzeba spróbować ,nigdy nie rozmawialiśmy o naszych poprzednich partnerach ,a nauczycielką była dobrą i wymagającą ,wiedziała czego chce a mnie to pasowało i starałem się temu sprostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwdhwqbd
Marco22252 no ale ktora madra kobieta daje wsadzic sobie w dupe :-)he,he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO ATRAKCYJNA
ROBSON03082005-przecież napisałam wcześniej że już mam 24-latka! I muszę przyznac że jest super jebaka,jak to ująłeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwdhwqbd
BARDZO ATRAKCYJNA he he he :-) a co ty robisz w sobote o tej porze w necie :-) powinnas bawic sie z 24 latkiem ,albo z innymi :-) taka atrakcyjna i sie marnuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
O to to musisz zapytać kobiety ,myślę że każda kobieta lubi nowe doświadczenie i że każda lubiąca anal musi być zaraz głupia -trochę dziwne myślenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwdhwqbd
Marco22252 niestety ,kazda dajaca sobie wsadzac w dupe jest głupia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maładrobna
Młody kochanek jest ok. Sama miałam paru i nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maat85
A ja mam 25 i do tej pory miałem 10 kobiet powyżej 40 roku zycia!! Było i nadal jest zajebiście..:D Z zainteresowanymi chętnie się skontaktuję:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zauroczyłam się facetem o14 lat młodszym, myślałam, jestem nienormalna, taki satyr w spódnicy, kuguar... Kocham tak już od roku... i... cierpię !!! Bo jest to znajomość tylko platoniczna, no ... dwa razy seks w internecie. Codziennie myślę o Nim, marzę gdy zasypiam, zaczęłam nawet pisać wiersze miłosne ( wątpliwej jakości ). Nie potrafię zaproponować spotkania, jestem kimś komu On w pewnej sferze życia podlega, może uciec od tej podległości, ale tego nie robi. Z drugiej strony On również jest kimś przed kim chylę czoło, bardzo inteligentny, oczytany, osoba publiczna. Moje postanowienie noworoczne - odkochać się !!! Na razie nie widzę szansy na realizację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×