Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apetyt na zdrowie

za mlody kochanek

Polecane posty

Gość apetyt na zdrowie

On 27 a ja 41 tylko, ze jestem drobna i wygladam podobno na 30, ale ta swiadomosc, ze on moze miec 20-latke na mnie jakos źle wplywa. Co myslicie o takim ukladzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt na zdrowie
no ja dziekuje, za stara, a dlaczego dla niego idealny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooooodnoszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma reguły,są udane takie pary i są mniej udane ,w tym układzie zależy od faceta bo sobie wyobraź on 47 lat a ty 61 Choćbyś nie wiem jak byś o siebie dbała to czas robi swoje a on jeszcze w dobrej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 slodko godzino..
...przeciez taki mlody szczyl nie ma o niczym pojecia ...zastanow sie kobito ..w tym wieku liczy sie ilosc, nie jakosc ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt na zdrowie
Własnie cos w tym jest. Obawiam sie, ze przyniesie mi to wiecej zalu niz radosci ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt na zdrowie
Oj tu by sie z Toba nie zgodzila, z dwoma starszymi, to była prlowska poscielówa, oni moze maja wiedze, chceci, ale nie maja sily hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli to traktujesz tylko jako przyjemność w seksie to ci gratuluje złapać w tym wieku takiego kochanka.Pewno że używaj do woli bo życie masz jedno i czym się teraz nacieszysz to na starość będzie ci procentowało w wigorze i dobrym samopoczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_47
... a uklad odwrotny, on 41 ona 27...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To "podobno" zamień na coś co wydaje się bardzo prawdopodobne. Można mieć sobie i sto lat, ( czego wszyscy Ci życzą ;) ) a wyglądać na trzydzieści. On, no cóż może mieć każdą a że wybrał właśnie Ciebie to chyba dla tego żebyś w końcu uwierzyła że po to są granice żeby je przekraczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
Gdy ja miałem 29 bzykałem kobietę o 10 lat starszą (też wyglądała znacznie młodziej). Ale gdy miałem 32 lata wymieniłem ją na siedemnastkę... Życie jest brutalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek1122
Antek-też tak zrobiłem,heheheheh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
No i git, marek1122 :) Myślę, że dla Pani autorki tematu to cenne wskazówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt na zdrowie
Tak t jest dla mnie wskazowka, zeby z nim zerwac, ale latala za mna jakies 2 lata, wiec musze go przynajmnhiej "wykorzystac" ;) A tak powaznie, chcialabym ale boje sie wlasnie tego, ze sie zakocham, zwlaszcza, ze nikogo nie mam. Ja tylko raz w zyciu mialam faceta w swoim wieku, bo teraz ludzie daja mi wlasnie 27 lat. Sylwetke, no przepraszam, ze zabrzmi nieskromnie, ale mam idealna. A ponnadt to chyba mlodsi faceci myslą, ze seks ze starsza bedzie lepszy ze wzgledu na doswiadczenie tej kobiety. Ale dzieki, ze napisaliscie swoje opinie, wezme je pod uwage napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt na zdrowie
on_47 układ jak najbardziej normalny i wskazany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt na zdrowie
Oj wybaczcie błędy, ale jestem na wylocie z domu i tak jak trafie tak pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :O "zakochanie" tego nie brałem pod uwagę. :( Słyszałem że, nie którym to pomaga. Mają jakby głębsze doznania seksualne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
Nie ma co się zakochiwać- trzeba korzystać z życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt na zdrowie
ale jak sie nie zakochac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO ATRAKCYJNA
posłuchaj mnie apetyt na zdrowie,ja obecnie mam 31 lat a mój kochaś 24 i ma super warunki(wiesz o co chodzi). Ale z czasem jak zaczęłąm się z nim spotykac zaczęło mi zależec na tym gówniarzu. Nie chciałam się w nim zakochac i nie chcę! Podeszłam do sprawy na luzie,przecież jak ja będę miała 41 to on będzie miał 34 i napewno będą go kręciły młode dziewczyny,i wcale mu się nie dziwię! Spotykam się z nim od maja inarazie się NIE ZAKOCHAŁAM i mam nadzieję że tak zostanie! Apetyt...napisz jeszcze czy często się spotykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO ATRAKCYJNA
Antek- łatwo powiedziec,trudno wykonac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Myślę że dla chłopaka doznane przeżycia ze starszą od siebie kobietą przydają się jemu w pózniejszym czasie ,bo wiadomo że starsza i jeszcze do tego zakochana ,zadbana ze zgrabną figurą to sama radość w przeżywaniu miłości ,uczenia się seksu-to na pewno wyjdzie mu na zdrowie ,mamy znajomą która jest z kolei dużo młodsza od swojego faceta{poszła na kasę}radzą sobie w życiu świetnie,nawet pociechę z tego związku mają,myślę że on nie poleciał na twoją kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
BARDZO ATRAKCYJNA - mogę Cię tego nauczyć ;) Konstatując temacik: "na starej piczy młody się wyćwiczy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO ATRAKCYJNA
Antek,ale mnie rozśmieszyłeś z tą starą piczą,ale a propos tematu jak chcesz mnie nauczyc żeby się nie zakochac,to nie takie proste jak Ci się wydaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
To jest proste jak... stosunek płciowy ;) Najważniejsze, to przejrzyste i jasne dla obojga zasady znajomości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
wcześniejszą moją wypowiedz pisałem z mojego doświadczenia będąc na studiach mieszkałem na stancjii tam poznałem panią która pracowała na naszej uczelni,czasami po zajeciach wracaliśmy razem {była o 8 lat starsza} i tak niewinnie się zaczęło i trwało to prawie 2 lata wspólne powroty z uczelni ,spacery ,kawiarnie,i w końcu wyladowaliśmy w łóżku,nauczyła mnie prawdziwego seksu i miłości, dawała tyle z siebie ,że teraz czasami żałuję że się to skończyło bo obecnej mojej kobiecie czasami się niczego nie chce a jej zawsze tego się nie zapomina i zostaje na zawsze w pamięci,jedyny problem to było to że nie depilowała cipuni ,ale z czasem jak rozmawialiśmy o tym zrobiła mi miłą niespodziankę na zero i widziałem że jej doznania i orgazmy były mocniejsze ,moja obecna to o cipunię dba do przesady ale lubię to i mi pasuje,jedyne dziwne jest to że poprzednia kobieta jest dalej samotna co wiem od znajomych,pozdrawiam starsze panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO ATRAKCYJNA
Zgadzam się z Tobą,ale przecież w różnych związkach zasady są łamane i uczucie wychodzi na pierwszy plan. My kobiety jesteśmy bardziej uczuciowe i szybko się zakochujemy,wam natomiast zależy bardziej na dobrej zabawie itd. nie mam nic przeciwko temu,w końcu raz się żyje,ale pożniej kobieta cierpi i to bardzo,dlatego autorce jak najbardziej odradzam się angażowac w ten układ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka777
ja mam 30 lat i spotykam sie z 21 chlopakiem....i passuje mi pod kazdym wzgledem....;( do tej pory moje zwiazki -2- po pare lat trwaly i sie wszystko rozlecialo.... mam syna 8 lat,a moj obecny facet jest tak slepo we mnie zakochany ze masakra... wiem ze to gowniarz....:( ale tak jest mi z nim dobrze.... Wiem ze po paru latach pojdzie w diably do mlodszej,chociaz uparcie twierdzi co innego...Ale zdaje sobie sprawe ze w jego wieku wszystko sie idealizuje....i bedzie tak jak ja mowie. Jestesmy ze soba od 5 miesiecy,i boje sie ze jesli nie przerwe tego to potem nie bede miala juz sily....:( sama nie wiem co robic.....tak mi ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×