Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Arnold.S

Laserowa Korekcja Wzroku

Polecane posty

Gość Arnold.S

Witam. Chodzi mi o ww kwestię, czyli Laserową Korekcję wzroku. Główne moje pytanie to to czy w moim przypadku da się to wyleczyc. Wada od urodzenia, na 1 oko(-11). Mógłby ktoś polecić jakieś linki/odnośniki do klinik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest możliwe
Wada duża, ale wszystko zależy od stanu rogówki a przede wszystkim jej grubości. Ja mam wadę -5,25 ale sie nie zakfalikowałem bo mam zbyt cieńką rogówkę i część wady by mi została, a to mnie nie interesuje. Proponuję badania kwalifikacyjne w Warszawie: Oko Laser lub Mavit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam korekcje ( w katowicach) z wadą oko prawe-5,57 i astygamtyzm. i oko lewle -2,25. Efekt oko prawe obraz lekko zamazany, ale widzę (wcześniej mgła), oko lewe wada całkowicie wyeliminowana. Nie noszę już okularów. Wcześniej nie poznawałam ludzi z daleka bo obraz był zamazany. Po przejściu badań zakwalifikowałam sie;zabieg robiłam w 2004 i wszystko nadal ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantommka
wadę masz bardzo dużą. Ale spokojnie medycyna robi postepy. Najlepiej jest się umówić na konsultację (polecam prof. Szaflika z Warszawy). Z tego co się dobrze orientuję to można taką wadę korygować laserem ale nie będzie to korekcja chyba do czystego 0. W dużych wadach wszczepia się w klinice soczewki fakijne (coś jak stała soczewka kontaktowa). Tak czy siak nie jesteś na pozycji straconej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadowolonyOstrowzroczny

Ja miałem robioną korekcję w poznańskiej Optegrze i jestem zachwycony efektami. Wada wzroku ustąpiła, znów czytam bez okularów. A wszystko dzięki fachowemu zespołowi lekarzy, który doskonale wytłumaczył co mnie czeka na zabiegu i po zabiegu, dzięki czemu nie miałem problemów z podjęciem ostatecznej decyzji. I jestem z niej po czasie bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no poznań jest z tą optegrą bardzo dobry! i szczerze mówiąc uważam ze każda klinika Optegry jest dobra! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×