Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jak Boga kocham umrę

jak wygląda wyrywanie zęba?

Polecane posty

Gość milena993
Wyrywanie zęba to teraz nic strasznego. Dostajemy znieczulenie i dentysta po prostu go wyrywa. Nie robi się tego na żywo, bez znieczulenia, tak jak większość osób to sobie wyobraża. Zabieg wygląda bardzo delikatnie. Wiem coś o tym, bo ostatnio wyrywałam zęba u siebie w Krakowie, w klinice Villa Dentica. Trafiłam na świetną Panią stomatolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam ostatnio usuwaną ósemkę u pana doktora Piotra Radziszewskiego, poszło szybko i bez bólu i komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach to nic strasznego. Otrzymujesz znieczulenie i praktycznie nic nie boli. Ja miałam usuwaną dolną lewą ósemkę w gabinecie www.stomatologiarodzinna.net i nie było większych problemów. Za kilka miesięcy będę także usuwać kolejną ósemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrwanie zęba to żadna filozofia dzisiaj, jednak wszystko zależy od tego do jakiego gabinetu się wybierzesz. Polecam gabinet https://gdanskiecentrumstomatologiczne.pl/, ponieważ robią to tak idealnie, że nawet nie czujesz co i kiedy i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się bałam usunięcia zęba, który musiał być usunięty. Jednak okazało się to nie takie straszne. W gabinecie stomatologicznym www.stomatologia-kaniut.pl zajęli się mną z wielką delikatnością. Nawet nie poczułam, gdy było już po wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Ja ostatnio wyrywałam ząb w Centrum Stomatologicznym www.ddent.pl/ i nawet nie wiem, kiedy to się stało. Wszystko prawie bezboleśnie i ekspresowo. Stomatolodzy delikatni i niezwykle mili. Polecam to miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Ja korzystam z usług Dental Arts Studio. Bardzo się bałem usuwania zęba, ale w tym gabinecie wszytko poszło idealnie. Bardzo profesjonalni stomatolodzy, zabieg przebiegł bez żadnego bólu czy powikłań, jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chirurgicznie usuwa sie chyba najczęściej pozostałości korzeni. Dobrze jest rownież usuwać w ten sposób zeby mocno ukorzenione oraz ósemki z uwagi na to, ze są to zeby problematyczne do wyrwania i powstają czesto komplikacje ( których nie ma przy usuwaniu chirurgicznym). Czasami nacina się dziąsło ale wszystko jest pod znieczuleniem więc nic nie boli aczkolwiek zabieg przyjemny nie jest, bardziej chodzi tutaj o kwestie psychologiczne 😉 

Nie wiem czy ktoś tutaj jest z Gdańska ale jeśli tak, to moge polecić tego stomatologa https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/oferta/chirurgia-stomatologiczna/ . Usuwałam tam ósemki i byłam zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prywatnie usunęłam ale w Krakowie, pod narkoza , wcześniej tylko dostarczyłam wyniki badań które mi zalecono , zdjęcie RTG itp, wyznaczono mi termin zabiegu , płaciłam wtedy ok 1300 zł na narkozę , usunięcie, opatrunki. Nie trzeba mieć zaświadczeń jak idziesz prywatnie.

https://stomatologiaswiatkowska.pl/chirurgia/

Od siebie polecam kontakt z tym chirurgiem stomatologicznym w Krakowie, doradzi co będzie najlepszą opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×