Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna322

Gdzie kupujecie obrączki?

Polecane posty

Gość dokladnieeeeeeee
dokladnie tak.kazdy wydaje tyle na ile go stac i tyle.po co cieszyc sie z kims,ze go na cos stac jak mozna mu pozazdroscic i zjechac jakims glupim komentarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
Każdego stać na co stać ale prawda jest taka że jeśli identyczne obrączki są w aparcie (droższe) a u innego jubilera mniej znanego(tańsze) to po co przepłacać ?? Wy się zaraz rzucacie że to że tamto dziewczyna pyta o zdanie i ewidentnie widać że szuka czegoś tańszego a wy zaraz robicie awanturę że ktoś napisał że w aparcie,kruku są drogie ... Jak macie to macie przecież nikt was za to nie potępia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
nie potępia? To sobie przeczytaj wszystkie posty. Dziewczyna pyta gdzie kupiłyśmy - to odpowiadamy. A takiego wzoru jak my mamy nie ma u każdego jubilera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
zwykłe bez wzorów są u każdego i porównując ceny w aparcie i u zwykłego jubilera różnica jest. I nie rozumiem po co ta cała kłótnia ? O jedne głupie obrączki ? Jedna osoba coś palnęła a reszta obrażonych robi awanturę bo coś im nie spasowało. Czy tak zachowują się dojrzałe osoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
Przecież nikt się nie kłóci, tylko wymieniamy sie opiniami. A ceny porównywałam. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania w Aparcie ALE nie wiem dlaczego obraża sie kogoś kto tam zakupił obrączki? Bo ja nie latam z metką na palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ala ma kotaa
widzisz wszystko sie rozbija o to że nie każdy chce "zwykłe". I nikomu do tego czy są drogie czy tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokgos
Jeśli ktoś zamierza kupic obraczki lub pierscionek zareczynowy z brylantem u Jubilera Schubert to oferuje 300zl w zamian za karte konkursowa jaka sie dostaje do zakupu, lub odkupie ta karte za 300zl. Oferta wazna tylko dzis: pokgos@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w aparcie jest wybór ale czy są aż takie ładne te obrączki nie wiem dla mnie zbyt odstają tz nie ten fason nie mój gust ale każdy ma prawo do własnego zdania czasami droższe nie znaczy lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary temat z przed 5 lat. ja rok temu kupowalam obraczki, w zwyklym sklepie i zapalcilismy 1800zl, obraczki tradycyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a bylyscie u jubilera w tym roku? bo ja bylam i ceny wcale sie nie roznia niz w aparcie.u zwyklego jubilera podobaly mi sie jedne ale i tak nie dostalabym ich od reki tylko musialabym czekac 2 tygodnie.a w aparcie mam od reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my będziemy zamawiać u jubilera bo w aparcie mam powiedzieli że nie zmodyfikują nam tak jak my chcemy a jubiler powiedział że nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w aparcie kochanienka takze czeka sie ok 2 tyg, pytalismy to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apart jest przereklamowany, zauważcie, że to SIECIÓWKA. Każdy na pewno orientuje się jaki procent z zysków idzie np na MARKETING. Tam wszystko idzie na ILOŚĆ, nie na JAKOŚĆ. Rozważaliśmy apart, ale logicznie doszliśmy do wniosku, że w sieciówce zawsze dopłacimy za nic. Także zamawiamy u prywatnego jubilera. Pytaliśmy, szukaliśmy i mama poleciła nam swojego jubilera, u którego od lat kupuje biżuterię. Za klasyczne obrączki dla mnie 4mm, dla narzeczonego 5mm o próbie 585 zapłacimy maks 1500zł, może jeszcze da nam jakąś zniżkę ze względu na mamę, która jest stałą klientką ;) Te same obrączki w aparcie kosztują 2400 zł... Do tego chcemy wtopić maleńki kolczyki, które dostałam na chrzest od babci, więc chcemy je użyć ze względu na sentyment. W aparcie się na to nie zgodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pełni zgodzę się z przedmówczynią.. Płaci się tam tylko za firmę. wszyscy narzekają że obrączki z aparta są g ó w n o warte i się szybko rysują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla222
Ja kupiłam na pchlim targu u cyganów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my weszlismy do pierwazego jubilera i razem spojrzelismy na te same..spodobaly sie nam i juz wiecej nie szukalismy. Nie patrzylismy na cene i marke. Zloto to zloto z najwieksza pruba. Biale zloto mat cena 2tys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Miesiąc temu się oświadczałem i wszystko się udało:)) Pierścionek to kupowałem ze strony www.markobizuteria.pl . Mają bardzo ładne rzeczy i to nie tak drogo jak w innych jubilerach internetowych. Akurat kupowałem pierścionek z brylantem, próba złota 333. Były też z cyrkoniami i to taniej, ale stwierdziłem – a co tam będę na swojej kobiecie oszczędzał :P jeszcze przyjdzie na to czas po ślubie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam jubilera Schubert. Dostałam pierścionek zaręczynowy firmy Schubert (zakupiony w salonie w CH 3 Stawy w Katowicach). Po niecałym roku użytkowania (a właściwie po prostu noszenia), wypadło mi oczko. Cudem go odnaleźliśmy, a w ramach reklamacji…. nie uwzględniono nam reklamacji! Całą winę przypisano mnie, a wydaje mi się, że złota biżuteria z diamentem, jest na całe życie, a nie niespełna rok użytkowania. Reklamacji nie uznano i stwierdzono, że to moja wina i ja zniszczyłam pierścionek. Ciężko mi zgodzić się z tą opinią, bo pracuję w biurze, a najcięższą wykonywaną przeze mnie robotą jest mycie okien, a nie kopanie kilofem w kopalni. Przy odbiorze pierścionka (który przetapiano i tworzono na nowo, ponieważ nie nadawał się do naprawienia), pani oznajmiła mojemu mężowi, że na pewno zahaczyłam o… BLUZKĘ i uszczerbiłam kawałek korony. W takim razie biżuterię firmy Schubert należy nosić bez ubrania (żeby przypadkiem nie zahaczyć o bluzkę), a na dodatek leżąc z ręką na poduszeczce. Jeżeli chcecie ją zakupić w takim celu, to się nadaje. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrączki mają się Wam podobać, markowe czy nie markowe, to chyba mało ważne :) parę set złotych spokojnie wystarczy, żeby dostać coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie polecam firmy Jubiler Schubert oszukują ludzi 40%,30%lub20% zniżkami Ludzie nikt nikomu nic nie da za darmo wszystko jest wkalkulowane w cenę to tani chwyt reklamowy. Mają w nazwie WIRTUOZ WŚRÓD JUBILERÓW po pierwsze najpierw trzeba być jubilerem ta firma nie ma jubilera oni żadnej pracowni jubilerskiej to zwykli hurtownicy kupić tanio i sprzedać drogo oto cała filozofia WIRTUOZA TEJ FIRMY. Polecam Jubitom ,Apart, Yes,Diamor,Opal to firmy jubilerskie gdzie są pracownie jubilerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zachwyciła oferta obrączek jaką znalazłem w internetowym sklepie jubilerskim pod adresem www.savicki.pl. Właśnie tam kupiłem nasze obrączki i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Są nie tylko wyjątkowo piękne ale również najwyższej jakości. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze ślubne obrączki zamawialiśmy całkiem niedawno przez stronę www.savicki.pl Profesjonalna obsługa, rozmiar się zgadza, doszły na czas, a trzeba przyznać, że trochę kupowaliśmy je na ostatnią chwilę. Są większe, z żółtego złota, płaskie bez tych klasycznych półokrągłych zakończeń. Dodatkowo mają też diamenciki zamontowane, także efekt jest naprawdę – wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie odradzam firmę Schubert. Biżuteria Schubert jest bardzo niskiej jakości, a wszelkie reklamacje są odrzucane. Klient jest traktowany nieuprzejmie. Schubert - oszust wśród jubilerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena23
Myśmy obrączki wybrali u Pana Jacka Sikorskiego. Ogromny talent, doswiadczenie i wiedza. Pomogl nam wybrac takie, ktore podobaja sie nam obojgu mimo ze z mezem mamy inny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×