Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słodka_narzeczona

Trójkąt w związku - co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość Słodka_narzeczona

Jesteśmy z narzeczonym w kilkuletnim związku, już niedługo nasz ślub. Kochamy się i odkrywamy wciąż na nowo. Ostatnio przyszła nam na myśl o trójkącie... Mój narzeczony zgodził się na drugiego faceta.. Mam mieszane uczucia, boję się czy taka przygoda może zaważyć na naszej przyszłości.. Jakie macie doświadczenia? Podzielcie się ze mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za i chętnie się
przyłaczę. Kazda kobieta ma co najmniej 3 dziurki, które mozna zapchać, więc idealny jest czworokąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspólna
Możesz zgodzić się na trójkąt ,ale jeśli obawiasz się o przyszłość związku to oznajmij podczas stosunku swojemu ukochanemu że drugi facet Cię nie kręci i staraj się więcej czasu poświęcać swojemu ukochanemu podczas trójkąta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_narzeczona
Hmm masz rację, luźna rozmowa pozostanie luźną rozmową, a niektóre fantazje pozostać muszą w głowie.. :) i tak będzie najwłaściwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_narzeczona
Hmm masz rację, luźna rozmowa pozostanie luźną rozmową, a niektóre fantazje pozostać muszą w głowie.. :) i tak będzie najwłaściwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja zgoda na trójkąt 2m+1k będzie jednoznaczna z podjęciem decyzji o rozpadzie związku. Taka jest moja opinia. Uważam, że seks w związku jest związany z jakimś uczuciem. Jeśli wprowadzisz do tego innego faceta to zachwieje to równowagę, ale przecież zrobisz jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkącikpwa laska
ja spróbowałam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knbkmk
Jezli w zwiazku ludzie zgadxzaja sie na takie trojkaty,to po co w ogole sie pobierac,po co przysiegac. Zdrada jest zła,ale zdradzajacy robi wszystko aby zdrda na jaw nie wyszła,nie tylko ze wzgledu na siebie,ale takz ena osobe ktora zdradza,bo pomimo,ze zdradzajacy wie co robi,to jednak chce uchronic str.zdradzana przed rozczaropwaniem soba. Trojkat w zwiazku to jawna ,celowa zdrada z przyzwoleniem. Sa ludzie ktorzy uwazaja,ze dany organ płciowy to nie mydło i sie nei wymydli,ale jezeli proponuje lub zgadza sie na trojkat,to za jakis czas zgodzi sie na rozne wielokaty.Nie rozumiem ludzi ktorzy lubia patrzec na swoich partnerow baraszkujacych z innymi.Dla mnei to chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ciebie to chore
ale innych to kręci, mnie również.Niestety nie mogę namówić do tego mojej długoletniej partnerki. 2 M + K, musi to więc pozostać fantazją, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jytsjht
dla ciebie to chore kreci cie,bo jestes chory.Gdyby mi maz takie cos zaproponował,to kazałabym mu pieprzyc i byc pieprzonym przez psa owczarka.Lecz sie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×