Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Sedesee_oryginal

Dlaczego zdradzaliscie- wpisywac powody!

Polecane posty

Gość facet który zmądrzał
mazii to co ja mialem isci i zdradzac ciezarna zone z ciaza zagrozanoa ktora nie omogla uprawiac sexu przez 9 miesiecy bo zaden normalny czlowiek nie wyttrzyma bez sexu rok? a od czego masz reke? po to jest masturbacja zeby przetrwac ciezkie czasy, jesli kobieta jest dziewica i musi sie przygotowac do stosunku to zrozumile ze trzeba poczekac i pomoc sobie r ączka, jak ma ciaz zagrozoana tez, nie leciec do pierwszego lepszego burdelu i zdradzac z kim popadnie, co innego jak kobieta cie odlewa juz 2 -3 lata wtedy szuka sie kogos innego iu tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zrobisz,czasami ludzie nie potrafia sie pogodzic z tym ze ktos odszedl i chce sobie ulozyc zycie na nowo.. A najbardziej mnie wkurza jak osoba nekana jest osoba ktora nie przyczynila sie do rozpadu zwiazku.. zastanawiam sie dlaczego tylko dwoch facetow potrafi napisac dlaczeggo zdradzalo i jakie byly powody.. zadna kobieta nie napisze bo nie chce by po niej jezdzono... Dla mnie zdrada to cos czego nie da sie wybaczyc i brzydze sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest dziś Sedesee
dlaczego jest zawsze w nocy ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazii
do facet który zmądrzał Widzę, że jesteś o wiele bardziej doświadczony życiowo ode mnie. Masz rację jeżeli żona zachodzi w ciążę to jest pewnie wielka euforia i radość, pewnie nie myśli się nawet wtedy o zdradzie, nie byłem jeszcze nigdy w takiej sytuacji. Moja natomiast jest troszkę inna, poznałem tą moją partnerkę, to nie była od razu wielka miłość gdyż nie wierzę w taką od pierwszego wejrzenia, z czasem gdy ją poznawałem, przekonywałem się do niej, było nam coraz lepiej, apogeum naszego związku mieliśmy jakieś 3 miesiące temu, kiedy to zrozumiałem że chcę z nią być. Może to jest jakieś wytłumaczenie dlaczego zdradzałem, to nie była od razu jakaś idylla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który zmądrzał
no zdrada jest swinstwem jednak w niektorych przypadkach wydaje mi sie usprawiedliwiona, nie probuje siebie usprawieldiwiac bo wiem ze zrobilem swinstwo ale kobiety powinny myslec nie tylko o dzoecku i wlasnej wygodzie ale tez o mezu, a wiekszoc ma klapi na oczach, wiekszosc malzenstw ma ten sam probelam, dziecko, ledwo sie pojawi rozpoczynaja sie probelmy i nie ze strony ojaca a matki , bo dziecko ojciec tez kocha na zaboj ale potrafi wszytko sobie zorganizowac, sa sytuacje ze sie nie da ok, bo dzicko chore, albo trzeba cala noc siedziec z nim to ok ale w zwiazku musi byc intymnosc, musi byc sex obo od przyjazni milosc odroznia wlasnie sex i czulosc, jak tego nie ma to nie ma i milosci, milosc to w 50% fizyczny aspekt w 50% psychiczny i nie da sie tego rozdzielic,nie ma jednej czesci zwizazek pada smiercia naturalan, ale niewiele osob to rozumie i tlumaczy sobie glupio ze takie idelanie byly a ten chuj lub ta kurwa je zdradzily... o patrnera trzeba dbac a nie z klapami na oczach byc zakochanym w dziecku i w mopie a faceta odstawiac w kat i byc ozieblym.my tez potrzebujemy czulosci i bliskoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazii
Jeśli chodzi o rączki to tak, połowicznie zgadzam się z wami...rozumiem pare razy, ale żeby non stop na tym jechać, to chyba nie dla mnie. Może po prostu jestem rozpieszczony dobrym seksem, i teraz cięzko jest mi poprostu się od tego odciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka kosci
"..co innego jak kobieta cie odlewa..." olowiem w foremce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który zmądrzał
to jak miales apogeum mazii 3 miesiace temu to juz 3 miesiace temu fiuta trzeba bylo trzymac na smyczy i posilkowac sie reką, jesli chcesz z nia byc i masz do niej odrobine szacunku to jednak sie troche postaraj, ona jest mloda, musi sie przygotowac na sex, pozatym dla kobiety to nie jest tak super przyjemne jak dla faceta na poczatku wiec trzeba to zrozumiec.a jak wytrzymac nie mozez to sobie kup pas conty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazii
do facet który zmądrzał Z tym co teraz napisałeś zgadzam się w 100%. Dlatego proszę też o część wyrozumiałości dla mnie. Bez fizycznego aspektu miłości ciężko było mi wytrzymać rok czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który zmądrzał
kolekcjonerko kosci, a co ty robisz jak facet byc ie olewal 3 lata , i kochal sioe z toba na odpierdziel mowiac koncz juz bo mi sie spac chce, bez zadnej namietnosci nic... odeszla bys i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazii
Ale my już mieliśmy ten pierwszy raz jakieś dwa tygodnie temu, było kapitalnie i dla mnie i dla niej. Mam dla niej wiele szacunku, dlatego zrobię wszsystko by teraz trzymać się na baczności, jeśli mi się nie uda, będe musiał odejść, gdyż ona nie zasługuje na takie traktowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który zmądrzał
noie no oczywiscie sa patalachy ktor zdradzaja jak im sie tylko okazja nawinie ale kobiety tez takie sa, tez daja dupy na prawo i lewo a najlepszym dowodem na to sa bnawet badania ze co drugie dziecko w polce jest wychowywane nie przez biologicznego ojca... to mowi samo za siebie, i kobiety i mezczyzni maja odczyly od normy ale w wiekszoci ci co zdradzaja to jednak osoby nieszczesliwe w zwiazkach rozpadajacych sie i bez przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka kosci
heh ..przepraszam za wtracenie die do debaty :D rozbawilo mnie tylko twoje przejezyczenie :D nie mam nic do watku ;) ale jak juz pisze to powiem cos ode mnie ...zastanawialiscie sie, ze czlowiek w zasadzie nie jest stworzony do monogamii? czy malpy byly monogamiczne? nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który zmądrzał
no to moze sie wspomoz pasem conty i daj jej kluczyki w ramach gry wstepnej, ja sie tym bawilem z zona jakis czas temu zeby sprawdzic czy wzmaga to moja przyjemnosc z sexu, a kochamy sie co 2 dni czasem nawet codziennie, ale ja bylem w stnie masturbowac sie 3 razy dziennie i jeszcze wieczorem kochac sie z zona wiec jak widzac mamm duze potrzeby... i wiesz w sumie to fajna rzecz i sex potem tez super, moze jej taka zabawe zaproponuj i oddaj kluczyki w ten sposob na bank jej nie zdradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ktory zmadrzal...wiesz moj ex stwierdzil ze zdradzil mnie raz ...wiesz jak sie wydalo laska ktora pieprzyl zaszla w ciaze dowiedzialam sie o tym w dzien kiedy dziecko sie urodzilo... co najsmieszniejsze nie jest z nia,nie dba o dziecko, a mi dupe zawraca caly czas... A ja poczuwam sie do obowiazku i pomagam tej dziewczynie ile moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który zmądrzał
kochan malpy sa monogamiczne i zazwyczaj spedzaja z jednym parterem cale zycie ale jak u ludzi sa wyjatki, moim zdaniem mozna spedzic ze soba dlugie lata bez zdrad ale trzeba trafic na odpowiednia osobe a po dordze czlowiek sie potyka na kilkunastu osobach ktore nie sa mu pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który zmądrzał
to milo z twojej strony z epomagasz, ale wiesz tego typu faceci co maja w dupie dziecko i sie niem nie zajmuja nawet jak zdradzaja to twierdza ze nie sa zajeci a dziweewczyna pewnie sie nadzila na gnoja tego typu, pewnie byla tak samo zszokowan jak ty kiedy sie dowiedzial o tobie. Facet nie musi byc z matka swojego dziecka ale jest kompletnym gnojem jesli nie bierze odpowiedzilanosci i nie zajmuje sie wlasnym potomkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka kosci
ze jak???? malpy sa monogamiczne???? to nie labedzie kochany :D przyklad - orangutany, widziales jak sie zachowuja? obserwowales ich zachowanie w stadzie? -....sorki, ale twoja infantylnosc i niewiedza mnie przeraza. Nie mam juz do powiedzenia na ten temat, uzalajcie sie dalej nad soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który zmądrzał
kochana zalezy od gatunku np. gibony tworza pary monogamiczne szympansice zdominowane sa jak w haremie prze zjednego samaca goryle zyja w parach monogamichznych i zazwyczaj wystepuja odzielnie nie aw stadach i bronia swojego terenu od innych goryli wiec jak wiedzisz azalezy od gatunku i checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wert123
Jestem z dziewczyną 5 lat, jest dziewicą i wciąż czekam. A jednak można wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotoerek
Zdradziłem bo nie była dziewicą. To sobie powiedziałem, ona nie jest warta wierności i ją zdradziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×