Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KULLLECZKA

znam super sposób na schudnięcie

Polecane posty

Gość KULLLECZKA

cześć, podobno jest taki sposób na schudnięcie, żeby na dzien przed rozpoczęciem diety zjeść niesamowita ilość jedzenia... zeby sie przejesć i nie móc patrzeć na jedzenie...najlepiej żeby podobno nawet doprowadzic sie tym do wymiotów... co o tym myslicie????? ktoś tego próbowal??? ktoś próbuje od jutra ze mną???? dodam że waże 71 kg przy 168 cm i chce ważyć 60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullleczka
dziewczyny, proszę o pomoc, ktora jest ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaa jasne
jak sie tak obezresz, to bedziesz zaczynala z 80 nie 71 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manger
Wielokrotnie bylam tak obzarta slodyczami, ze chcialo mi sie rzygac, przysiegalam sobie, ze w zyciu juz sie nie przejem swinstwem, po czym nastepowal nastepny dzien, jedzenie sie ulozylo i znowu bylam gotowa, aby poleciec do sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullleczka
chciałabym się jutro yroche zatruć tym jedzeniem... wtedy jakoś ruszy :) potemn bedzie już łatwiej... komuś sie udało? ktoś zaczyna ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullleczka
proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaadella
ja kiedyś na noc zjadłam bigos i potem przez parę lat do ust nie włożyłam,może więc najedz się na noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullleczka
a co sie stało? strułaś się? ktos sie dołącza do mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boze swiety
spoleczenstwo robi sie coraz glupsze :o przejdz na stillmana, nie bedziesz glodna a o slodyczach nawet nie pomyslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdź na dietę surową, można jeść ile tylko zechcesz i chudniesz. Czy gotowane pożywienie jest dla nas dobre? Autor: T.C. Fry, Tłumaczyła E.Spyra W naturalnym środowisku wszystkie zwierzęta jedzą żywy pokarm, taki jakiego dostarcza im natura. Tylko ludzie gotują pożywienie i tylko ludzie cierpią na szeroko rozpowszechnione choroby i dolegliwości. Te osoby, które odżywiają się głównie żywym pożywieniem, są bardziej czujne, myślą jaśniej i bardziej logicznie i stają się bardziej aktywne. A co najbardziej istotne, osoby odżywiające się żywym pożywieniem stają się rzeczywiście wolne od chorób! Gotowanie jest procesem niszczenia żywności i to już od momentu, gdy zastanie ona poddana obróbce technicznej. Długo zanim żywność obróci się w proch, jej wartość zostanie całkowicie zniszczona. więcej informacji: http://www.surawka.republika.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULLLECZKA
proszę bez krytyki, myślę że robię mądrze i szukam koleżanek co myślą tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjgjgj
mądrze nie robisz;)) ale napewno znajdziesz kogoś chętnego żeby spróbować;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullleczka
up up dziewczyny pomóżcie, nie chce już być gruba :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgfj
ale gdzie Ty tu widzisz problem. chcesz zacząć dietę..fajnie;) tylko po co się najadac przed?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evrilka
Pomysł nie jest dobry- na pewno! Jeśli dostarczysz organizmowi większej ilości jedzenia, to nawet później (pomimo przewidywanego jadłowstrętu) będzie domagał się posiłku i to w większych ilościach niż jesz normalnie. Efekt- odwrotny od zamierzonego! lepiej stopniowo ograniczać jedzenie! oczywiście zrobisz jak zechcesz, ale po co tak katować żołądek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×